5 pomysłów na idealny prezent świąteczny

Powrót do listy postów

08 / 12 / 2015

Trendy

Poleć artykuł

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, a wraz z każdą kolejną kartką z kalendarza przybliżającą do popularnej Gwiazdki, znów ogarnia nas zakupowa gorączka. Galerie handlowe wypełniają się tłumami ludzi, którzy jak co roku poszukują prezentów dla swoich najbliższych, nierzadko bez konkretnego pomysłu i w poszukiwaniu inspiracji.

Z tej okazji chcielibyśmy zaproponować Wam pięć uniwersalnych propozycji z oferty JMB Design, które ułatwią poszukiwania odpowiedniego prezentu, a swoją jakością pozwolą trafić w gusta nawet największych choinkowych malkontentów.

Jeśli wciąż nie macie jeszcze pomysłu na prezent, przeczytajcie koniecznie.

 

 

1. Dla niego - szlafrok

 

Jeśli szukacie prezentu dla Waszego mężczyzny, to elegancki szlafrok może okazać się strzałem w dziesiątkę. Łącząc w sobie swoją funkcjonalność wraz z szarmancką estetyką, pozwoli mężczyźnie jednocześnie poczuć się swobodnym i pewnym siebie.

Na polskim rynku szlafroki kojarzyły się dotąd w dominującej większości z topornym, niekształtnym krojem i fatalnym wzornictwem, które przyprawiały mężczyzn o cudaczny wygląd. Ale tak być nie musi. Linia szlafroków uznanej niemieckiej marki Cawo, którą oferuje JMB Design, oparta została na gustownej i estetycznej prostocie, oraz doskonałym dopasowaniu do męskiej sylwetki.

 

2. Dla niej - kosmetyczka

 

Kosmetyczka stanowi obowiązkowy element wyposażenia każdej damskiej torebki. Dlatego dobrze, by standardom elegancji i szykowi samej torebki odpowiadała także kosmetyczka. Jeśli wybierasz prezent dla swojej kobiety, chcesz kupić jej coś eleganckiego i mieć pewność, że sprostasz jej gustom, poznaj szyk i klasę produktów w ofercie ekskluzywnej marki JOOP!

 

3. Dla rodziców - poduszka ortopedyczna, poduszka termiczna

 

Wraz z wiekiem kości i stawy zaczynają starzeć się i z pewnością wymagają więcej troski. Kto lepiej zatroszczy się o ludzi, którzy troszczyli się o nas całe życie, jeśli nie my sami?

W ofercie JMB Design znajdziecie szeroki asortyment specjalistycznych poduszek, które poprawią jakość snu, a zatem i jakość życia Waszych bliskich. Jeśli Wasi rodzice wiecznie narzekają na zimno lub niestabilny, przerywany sen, zastanówcie się nad rozwiązaniem w postaci poduszki termicznej lub ortopedycznej, która wpłynie na właściwe ułożenie głowy i kręgosłupa w czasie wypoczynku.

 

4. Dla pary – akcesoria do sypialni

 

Jeśli kupujemy prezent dla pary, musimy zdecydować się na coś, co będzie służyć im wspólnie. Dobrym wyborem może okazać się przeszukanie asortymentu akcesoriów do sypialni. Wytworna pościel z pewnością okaże się przydatnym i satysfakcjonującym prezentem. Ciepły koc, z kolei, przyda się każdej parze na długie, zimowe wieczory filmowe.

 

 

5. Dla każdego – ręczniki

 

Miękkie, grube ręczniki to uniwersalna propozycja eleganckiego prezentu pod choinkę, który na pewno usatysfakcjonuje nawet kogoś, kogo dobrze nie znamy.

Powód?

Ręczników używamy wszyscy. Przydają się zawsze i każdemu. Najwyższa jakość naszych markowych produktów zagwarantuje natomiast z pewnością wieloletnią satysfakcję z korzystania z takiego prezentu.

Poleć artykuł