Poduszka JOOP! VELVETY 030

Poduszka JOOP! VELVETY 030

299,00 zł
Brutto
Kolor: beżowy
  • Poduszka JOOP! VELVETY 030
  • Poduszka JOOP! VELVETY 012
  • Poduszka JOOP! VELVETY 070
  • Poduszka JOOP! VELVETY 080
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Poduszka JOOP! VELVETY 030 – elegancki styl i najwyższa jakość wykonania


Poszewki marki Joop! nie tylko charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ale również swoim ponadczasowym wyglądem. Poszewka Joop! Velvety w kolorze jasnego beżu to propozycja dla osób, które chcą rozjaśnić swoje pomieszczenie, a także sprawić, aby zyskało ono na elegancji i luksusie. Na przedzie poduszki dostrzeżemy delikatny wzór kwiatów chabru, charakterystyczny dla marki Joop!. Druga strona poszewki jest pikowana, dzięki czemu każdego dnia nasze wnętrze może się zmieniać.


Do każdej poszewki marki JOOP! dołączane jest wypełnienie.

Nr ref.
70694/030
Marka
JOOP!
Materiał
100% Poliester
Wymiary
45x45
Kolor
beżowy

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii