Kosmetyczka z uchwytem granatowa JOOP! Air 011450820

Kosmetyczka z uchwytem granatowa JOOP! Air 011450820

455,00 zł
Brutto
Kolor: granatowy
  • Kosmetyczka z uchwytem granatowa JOOP! Air 011450820
  • Kosmetyczka z uchwytem szara JOOP! Air 11450821
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Praktycznym i stylowym towarzyszem w podróży jest JOOP! Kosmetyczka damska AIR. Dzięki ściankom działowym możliwy jest zmienny podział pokoju i porządek. Przegrody na pędzel i długopis zapewniają dodatkową przestrzeń w pokrywie. Kosmetyczka jest równie imponująca: szczegóły takie jak JOOP! Metalowe logo lub chabrowa podszewka podkreślają elegancki wygląd.

Nr ref.
11450820
Marka
JOOP!
Wysokość
15 cm
Szerokość
24 cm
Głębokość
13 cm
Materiał
100% Poliester
Funkcje
Przegroda na pędzel i długopis, zmienny podział przestrzeni
Kolor
granatowy

inne produkty w tej samej kategorii:

Akcesoria do łazienki

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii