Łóżko Quadro

Łóżko Quadro

10 507,00 zł
Brutto
Rozmiar (cm)
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Ilość

Chcesz dokonać modyfikacji?

NAPISZ DO NAS

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Quadro to luksusowe łóżko kontynentalne dla bardzo wymagających osób, zapewniające najwyższej jakości komfort snu i relaksu, niczym w najbardziej ekskluzywnym hotelu. Ten model sprawi, że Twoja sypialnia nabierze bardzo gustownego charakteru i będzie najbardziej luksusowym pomieszczeniem w Twoim domu. Lecz łóżko Quadro to nie tylko wyjątkowy wygląd - to również najwyższej jakości tapicerka, bardzo wygodny zagłówek ułatwiający relaks, precyzyjny szew oraz wysokość, która uprzyjemni codziennie wstawanie. 

Polecane tkaniny - SPRAWDŹ SPRAWDŹ

Cena łóżka wraz z materacem

Marka
JMB
Rozmiar 140x200 cm
wymiary całkowite: 140x212 cm, wezgłowie 150x120 cm
Rozmiar 160x200 cm
wymiary całkowite: 160x212 cm, Wezgłowie 170x120 cm
Rozmiar 180x200 cm
wymiary całkowite: 180x212 cm, wezgłowie 190x120 cm
Nóżka
NLKW 30x30 (dostępne kolory chrom, czarny)
Tkanina
Mostar 2888

powiązane produkty

inne produkty w tej samej kategorii:

Stwórz zestaw

Wybierając inne pasujące produkty

Łóżka

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii