Łóżko Calypso

Łóżko Calypso

4 821,00 zł
Brutto
Rozmiar (cm)
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Ilość

Chcesz dokonać modyfikacji?

NAPISZ DO NAS

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Calypso nada Twojej sypialni ekskluzywnego, ale również przytulnego charakteru i zaspokoi nawet najbardziej wybredny gust. Łóżko posiada niespotykany, bardzo wygodny profil zagłówka. Stanowi on nie tylko gustowną ozdobę łóżka, ale również, dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu, znakomicie poprawia komfort użytkowania i jest wygodnym wsparciem dla pleców podczas wieczornego relaksu z książką. 

Rzeczywisty wygląd łóżka (głównie tkaniny) może się różnić. Podana cena dotyczy łóżka ze zdjęcia (wizualizacja jest poglądowa) - wpływ na koszt produktu ma rodzaj tkaniny, wielkość łóżka i wezgłowia. 

Łóżko posiada pojemnik na pościel. Cena nie obejmuje materaca.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.

Marka
JMB
Rozmiar 140x200 cm
wymiary całkowite: 152 x 227 cm, wezgłowie 155x110 cm
Rozmiar 160x200 cm
wymiary całkowite: 172x227 cm, wezgłowie 175x110 cm
Rozmiar 180x200 cm
wymiary całkowite: 182x227 cm, wezgłowie 195x110 cm (rama/baza łóżka złożona jest z 2 części i widać łączenie)
Nóżka
NLOK 30x30
Tkanina
GRANADA 2726

inne produkty w tej samej kategorii:

Łóżka

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii