Łóżko Trio

Łóżko Trio

4 412,00 zł
Brutto
Rozmiar (cm)
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Ilość

Chcesz dokonać modyfikacji?

NAPISZ DO NAS

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Trio to nie tylko niezwykle wygodne i funkcjonalne łóżko, ale również niezwykle ekskluzywny element wyposażenia Twojej sypialni o nietuzinkowym designie. Z modelem Trio zadbasz o porządek i balans w Twojej sypialni - łóżko zawiera pojemnik na pościel. Produkt może występować w dowolnej kolorystyce oraz rodzaju tapicerki, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient ma możliwość personalizacji miejsca swojego idealnego wypoczynku. Łóżko szczególnie dobrze prezentuje się w ekoskórze oraz w obiciu welurowym.

Polecane tkaniny - SPRAWDŹ SPRAWDŹ

Łóżko szczególnie dobrze prezentuje się w ekoskórze oraz w obiciu welurowym

Rzeczywisty wygląd łóżka (głównie tkaniny) może się różnić. Podana cena dotyczy łóżka ze zdjęcia (wizualizacja jest poglądowa) - wpływ na koszt produktu ma rodzaj tkaniny, wielkość łóżka i wezgłowia.

Cena nie obejmuje materaca.

Marka
JMB
Rozmiar 140x200 cm
wymiary całkowite: 152 cm x 224 cm, wezgłowie 155x88 cm (wysokość zagłówka od podłogi 91 cm)
Rozmiar 160x200 cm
wymiary całkowite: 172 cm x 224 cm, wezgłowie 175x88 cm (wysokość zagłówka od podłogi 91 cm)
Rozmiar 180x200 cm
wymiary całkowite: 192 cm x 224 cm, wezgłowie 195x88 cm (wysokość zagłówka od podłogi 91 cm), rama łóżka złożona jest z 2 części i widać łączenie
Nóżka
NLOK 30x30 wysokość 3 cm chrom
Tkanina
Invictus 5393 - ekoskóra

inne produkty w tej samej kategorii:

Łóżka

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii