Kwadra M

Kwadra M

4 368,00 zł
Brutto
Rozmiar (cm)
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Ilość

Chcesz dokonać modyfikacji?

NAPISZ DO NAS

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Kwadra M to klasyka zamknięta w pięknej, prostej formie, zapewniająca najwyższą jakość snu i relaksu. Dzięki eleganckiemu wykonaniu i ponadczasowemu designowi łóżko Kwadra M będzie doskonale pasującym elementem do każdej sypialni. Wezgłowie wypełnione miękką pianką zapewni bardzo wygodną pozycję siedzącą podczas wieczornego relaksu z książką i zadba o zdrowie Twojego kręgosłupa. Dzięki najwyższej jakości ręcznej produkcji łóżko jest bardzo solidne i stabilne, w związku z czym zapewni Ci piękne sny przez wiele lat.

Rzeczywisty wygląd łóżka (głównie tkaniny) może się różnić. Podana cena dotyczy łóżka ze zdjęcia - wpływ na koszt produktu ma rodzaj tkaniny, wielkość łóżka i wezgłowia.

Polecane tkaniny - SPRAWDŹ 

Cena łóżka wraz z pojemnikiem na pościel.

Cena nie obejmuje materaca.

Marka
JMB
Rozmiar 140x200 cm
wymiary całkowite 148x216cm. Zagłówek 150x120cm (wysokość od podłogi 132,5cm)
Rozmiar 160x200 cm
wymiary całkowite 168x216cm. Zagłówek 170x120cm (wysokość od podłogi 132,5cm)
Rozmiar 180x200 cm
wymiary całkowite 188x216cm. Zagłówek 190x120cm (wysokość od podłogi 132,5cm)
Nóżka
Haiti złota 12,5cm
Tkanina
Piano 04

powiązane produkty

inne produkty w tej samej kategorii:

Stwórz zestaw

Wybierając inne pasujące produkty

Łóżka

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii