Materac hybrydowy JMB Hybryd 1000.5 H2

Materac hybrydowy JMB Hybryd 1000.5 H2

3 712,00 zł
Brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Średniotwardy materac Hybryd 1000.5 H2 – wygodne podparcie podczas snu

Połączenie konstrukcji kieszeniowej z piankową w tym modelu sprawia, że stanowi on perfekcyjne posłanie do snu dla miłośników umiarkowanie twardych podłoży. Gęste ułożenie sprężyn i zastosowanie wysokoelastycznego wkładu Viscoelastic czyni ten produkt nadzwyczaj wygodnym. Jest to materac ortopedyczny, szczególnie polecany osobom zmagającym się ze schorzeniami kręgosłupa oraz pacjentom z tendencją do dolegliwości bólowych, odrętwień i nadmiernego napięcia mięśni czy stawów.

Materac sprężynowo-piankowy – idealna hybryda dla wymagających

Jeśli cenisz najwyższy poziom komfortu, a od posłania wymagasz perfekcyjnego dopasowania do przyjmowanej pozycji, postaw na hybrydowy materac o średniej twardości. Zastosowano w nim kieszeniową formatkę, w której znajduje się aż 1000 sprężyn na m2. Dzięki temu masz zapewnione idealne podparcie, niezależnie od Twojej wagi i ułożenia ciała. Elastyczność punktowa tego modelu sprawia, że najważniejsze części kręgosłupa i kończyn mają zapewnioną stabilizację, a podłoże nie ulega nadmiernemu zapadnięciu pod wpływem nacisku.

Materac siedmiostrefowy uwzględnia obecność wydzielonych wzmocnionych obszarów, narażonych na większe obciążenia. Gwarantuje to kompleksową ochronę kręgosłupa i sprzyja zachowaniu zdrowej pozycji podczas kilkugodzinnego snu. Ma to istotne znaczenie, gdy zmagasz się z bólami mięśniowymi i stawowymi, a także pragniesz odprężenia i regeneracji. Sprężyny umieszczono w kieszeniach z przezroczystej włókniny. Nie tylko wycisza ona ich pracę, ale również przedłuża żywotność i chroni przed uszkodzeniami.

Sprężysty materac, z którego wygodnie się wstaje? To z pewnością model Hybryd 1000.5 H2!

Na kieszeniowej formatce zawierającej sprężyste druty umieszczono piankę Viscoelastic dopasowującą się do ciężaru i temperatury. Materac o umiarkowanej twardości świetnie współpracuje z ciałem, powracając do pierwotnego kształtu po użyciu. Dzięki temu zawsze jest gotowy na ponowne przyjęcie użytkownika i zapewnienie mu perfekcyjnego podparcia podczas snu.

Szukasz materaca dla dwojga? Wybierz prezentowany produkt, gdyż zastosowanie elastycznej pianki minimalizuje przenoszenie drgań – oznacza to, że powierzchnia posłania nie jest podatna na uginanie wskutek nacisku w jednym miejscu. Materac antyalergiczny zawdzięcza swoje wyjątkowe cechy pokrowcowi z jonami srebra, który jest zdejmowany, dlatego z łatwością możesz go wyprać. Nie rozwijają się w nim potencjalne alergeny – roztocza, grzyby i pleśń, wykazuje też właściwości antybakteryjne.

Marka
JMB
Wysokość
25 cm
Gwarancja
2 lata
Twardość
H2 - ŚREDNIO TWARDY
Ilość sprężyn na m2
1000
Możliwość prania pokrowca
tak

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii