Kanapa narożna ADA Sandy

Kanapa narożna ADA Sandy

14 260,00 zł
Brutto
Rozmiar (cm)
  • 246x336
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Siedziska i oparcia wypełnione pianką i włóknem poliestrowym + elastyczne paski tapicerskie sprawiają, iż Sandy jest idealną kanapą do wypoczynku. Zastosowana różna głębokość siedzisk w narożniku tworzy miejsce do wypoczynku w pozycji pół leżącej i siedzącej. Efektowna, miękka, o delikatnym połysku tkanina welurowa. Przepikowane poduchy dodają kanapie eleganckiego charakteru.

Cena za kanapę ze zdjęcia, możliwość domówienia hokera ze zdjęcia:

+Hoker SANDY 96x96  (możliwość domówienia) - Cena: 1738 zł

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.

Marka
ADA
Całkowita wysokość
84 cm
Całkowita wysokość bez poduszki
59 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość siedziska L z poduszką
55 cm
Głębokość siedziska L bez poduszki
71 cm
Głębokość siedziska XL z poduszką
80 cm
Głębokość siedziska XL bez poduszki
96 cm

powiązane produkty

inne produkty w tej samej kategorii:

Stwórz zestaw

Wybierając inne pasujące produkty

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii