Filtruj produkty

Akcesoria Łazienkowe

Łóżka ramowe

Łóżka ramowe

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdzone rozwiązania – łóżka ramowe JMB

Jeśli cenisz klasyczne i sprawdzone rozwiązania, łóżka ramowe JMB okażą się dla Ciebie świetnym wyborem. Podstawę tego rodzaju łóżek stanowi solidna, drewniana rama, która radzi sobie świetnie z podtrzymywaniem nawet bardzo dużych ciężarów. Pomimo dużej trwałości, ramy wykorzystywane w nowoczesnych łóżkach JMB nie rzucają się w oczy i w doskonały sposób podkreślają elegancki charakter produktów.

Oferowane designerskie ramowe łóżka do sypialni łączą w doskonały sposób nietuzinkowy styl, wysoką trwałość oraz niską cenę. Trzon naszej oferty tworzą łóżka dwuosobowe, które pasują znakomicie do wnętrz urządzonych w rozmaitych nurtach architektury.

Designerskie ramowe łóżka do sypialni

Zazwyczaj przyjmuje się, że łóżka ramowe JMB sprawdzą się jedynie w dużych sypialniach. Nic bardziej mylnego. Produkty z tej kategorii są dostępne w wielu rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do łóżek typu kontynentalnego, materac jest tu osadzony wewnątrz ramy łóżka. Wybierając designerskie ramowe łóżka do sypialni zyskasz pełną dowolność w wyborze materaca poczynając od jego stopnia twardości, poprzez rodzaj sprężynowania, a na zastosowanych technologiach kończąc.

Proponowane łóżka do sypialni JMB są sprzedawane wraz z pojemnikami na pościel, a ponadto Klient ma możliwości wyboru wykończenia nóżek oraz tkanin. Jeśli nie masz pewności, jaki kolor i charakter łóżka będzie najlepiej pasował do Twojej sypialni, koniecznie skontaktuj się z naszym specjalistą. Chętnie zapoznamy się ze stylem Twojego wnętrza oraz zaproponujemy idealnie dopasowany zestaw. Sprawdź, jak prezentują się designerskie ramowe łóżka do sypialni naszej marki i przekonaj się, że warto skorzystać z oferty JMB!