Filtruj produkty

Akcesoria Łazienkowe

Ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Ramki na zdjęcia – elegancka ozdoba domu

Nie ulega wątpliwości, że na ogólny wygląd wnętrza mają wpływ małe, aczkolwiek bardzo treściwe dodatki. Jednym z takich dodatków są bez wątpienia ramki na zdjęcia. Pozwalają one uchwycić najważniejsze chwile rodziny i udekorować nimi wybrane wnętrze. Niezależnie od tego czy umieścisz je w salonie czy sypialni, będą one świetnie się prezentować i przypominać Ci najważniesze momenty Twoje życia!

Dostępne w naszym asortymencie ramki na zdjęcia są niezwykle funkcjonalne i sprawdzą się m.in. na komodzie, biurku czy specjalnie przygotowanej półce. Umieszczając zdjęcia w ramce nie tylko odpowiednio je wyeksponujesz, ale także zabezpieczysz je przed blaknięciem i kurzem. Wykorzystując ramki na zdjęcia Joop! z pewnością uporządkujesz swoje fotografie i sprawisz, że Twoje wnętrza zyskają niepowtarzalny klimat.

Piękne ramki na zdjęcia Joop!

Oferowane ramki na zdjęcia Joop! pasują doskonale zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Elegancki charakter produktów z tej kategorii podkreśla zarówno ich uniwersalna kolorystyka, jak materiały wykorzystane do ich produkcji. Sztuczna, wytrzymała skóra świetnie się prezentuje i sprawia, że ramka na zdjęcia jest niezwykle stylowa. W zależności od potrzeb możesz postawić na jeden z trzech klasycznych kolorów czerń, biel oraz szary.

Proponowane ramki na zdjęcia Joop! można postawić zarówno pionowo, jak i poziomo. W zależności od wybranego modelu można w nich umieścić fotografie o wymiarach 10x15cm lub 13x18cm. Sprawdź, jak szeroki zakres ramek do zdjęć możemy Ci zaproponować i wybierz idealny produkt dla siebie. Jesteśmy przekonani, że z uwagi na wysoką jakość wykonania oraz staranne wykończenie, produkty z tej kategorii będą Ci świetnie służyć przez długi czas. Zachęcamy również do sprawdzenia innych produktów Joop! z serii Homeline.