Kieliszki

Kieliszki

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Wyposażenie stylowej jadalni

Nie ulega wątpliwości, że kieliszki to podstawowy element wyposażenia każdej jadalni bądź kuchni. Sprawdzają się one w wielu rozmaitych sytuacjach i pozwalają w symboliczny sposób uczcić praktycznie każdą okazję. Niezależnie od tego czy urządzasz parapetówkę, świętujesz awans czy robisz noworoczną domówkę, szykowne kieliszki sprawią, że Twoja impreza będzie dopięta na ostatni guzik.

Wybierz odpowiednie kieliszki Joop!

Niezależnie od tego czy jesteś smakoszem wina czerwonego, wina białego czy szampana, w naszym asortymencie znajdziesz kieliszki Joop! o idealnie dopasowanym charakterze. Kieliszki do wina czerwonego są zazwyczaj wyższe i większe niż te przeznaczone do wina białego. Taka budowa pozwala na wyeksponowanie słodszych nut owocowych, które nie zawsze są mocno wyczuwalne w tego rodzaju trunkach. Z kolei kieliszki Joop! do wina białego zostały zaprojektowane tak, aby przez długi czas utrzymać trunek w odpowiednio chłodnej temperaturze. Wlewa się do nich mniej wina niż do kieliszków do wina czerwonego, co pozwala na komfortową degustację.

Jeśli szykujesz się do imprezy noworocznej lub masz okazję do świętowania, dobrym wyborem okażą się kieliszki Joop! przeznaczone do szampana lub win musujących. Są one wysokie i wąskie, a więc nie tylko pozostawiają trunek w optymalnej temperaturze, ale także zapobiegają utracie dwutlenku węglu odpowiedzialnego za charakterystyczne bąbelki.

Najwyższa jakość JMB Design

Wszystkie kieliszki Joop! są produkowane z wysokiej jakości materiałów dających gwarancję najwyższej trwałości i nienagannej prezencji na lata. Niezależnie od wybranego rozwiązania, możesz mieć pewność, że uzyskasz produkt, który pozytywnie zaskoczy Cię swoim wzornictwem. Kieliszki Joop! są dostarczane w zestawie obejmującym 2 sztuki. Eleganckie pudełko sprawia, że stanowią one doskonały pomysł na prezent.