Filtruj produkty

Akcesoria Łazienkowe

Świece i świeczniki

Świece i świeczniki

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Nietuzinkowe dekoracje – Świece Joop!

Marka Joop! słynie z prostych, wyjątkowo eleganckich dodatków i akcesoriów, które wpisują się znakomicie w minimalistyczny styl nowoczesnych mieszkań i domów. Pozornie mało znaczące elementy dekoracyjne Joop! pozwalają odmienić wygląd wnętrz i wprowadzić do nich atmosferę niewymuszonego luksusu. Jednym z rozwiązań oferowanych przez tę cenioną niemiecką markę są świece. Joop! oferuje szeroki zakres produktów w tym zakresie, co pozwala na dobór idealnie dopasowanych elementów.

Świece Joop! – piękna dekoracja, nietuzinkowa atmosfera

Z uwagi na zróżnicowaną kolorystykę, świece Joop! mogą zostać dopasowane bez problemu do każdej aranżacji. Dzięki nim uzyskasz niepowtarzalną atmosferę, a Twoje wnętrza staną się jeszcze bardziej przytulne. W zależności od potrzeb oraz koncepcji aranżacyjnej możesz zdecydować się na świecę o pożądanej długości oraz grubości. Ponadto, Klienci mogą wybrać stosowną kolorystykę. Podobnie jak inne produkty tej marki, również świece Joop! są dostarczane w klasycznych i ponadczasowych barwach: szarej, czarnej, białej oraz zielonej.

Każda świeca Joop! została wyprodukowana z wysokiej jakości kolorowej parafiny, która gwarantuje nieprzerwane świecenie przez kilkadziesiąt godzin. Ciekawą propozycją marki są również świece zapachowe pozwalające na wprowadzenie atmosfery relaksu i odprężenia. Znajdziesz je w innej kategorii naszego sklepu internetowego. Zobacz, jakie świecie Joop! możemy Ci zaproponować i wybierz produkty odpowiadające Twoim preferencjom. Potrzebujesz porady? Zależy Ci na bliższym poznaniu oferowanych przez nas produktów? Koniecznie skontaktuj się z naszym sprzedawcą!