Łóżka hotelowe

Łóżka hotelowe

Aktywne filtry

Łóżka perfekcyjnie dopasowane do potrzeb branży hotelarskiej

Wygodne łóżko w hotelu to podstawa zadowolenia gości. W JMB Design odpowiadamy na wysokie wymagania. Posiadamy szeroką ofertę najwyższej jakości baz, łóżek oraz nóżek, które można dowolnie konfigurować, by zaprojektować najbardziej dopasowany produkt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji łóżek i materacy dla hoteli wiemy jak ważna jest wysoka jakość, rzetelność i terminowość. W JMB Design do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zależy nam na dostarczeniu doskonałych i trwałych produktów, dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Różnorodność dostępnych baz

W naszej ofercie możesz wybrać idealną bazę. Dysponujemy opcjami: Simple, Komfort oraz Komfort Lux. Każda charakteryzuje się indywidualnymi parametrami.

Baza Simple to standardowa opcja często wybierana przez hotelarzy. Jest zbudowana z drewnianej konstrukcji, z bokami z płyty meblowej. Standardowo występuje w wysokości 20 cm.

Wersja Komfort natomiast jest wykonana z drewna i płyty mdf. Posiada dodatkowe wzmocnienie na środku dla stabilniejszej podpory oraz zastosowano sprężyn bonellowych o średnicy 2,2 mm.  Jest też wyższa od swojej poprzedniczki, ponieważ standardowo ma 28 cm, lecz też może mieć 18 cm zachowując wszystkie parametry.

Dla najbardziej ekskluzywnych hoteli JMB Design przygotowało szczególnie zaawansowaną bazę – Komfort Lux. Ta ma identyczną wysokość, co poprzednia. Podwyższony standard wynika z wzmacnianych boków, dzięki czemu podczas wstawaniu lub kładzenia się materac nie zapada się na bokach. Każda z baz posiada szeroki wybór rodzaju i kolorystyki nóg, kółek i systemów łączenia, co umożliwia pełną kontrolę nad ostatecznym wyglądem łóżek.


Komfort gości jest priorytetem w każdym hotelu. Zastosowanie baz przy łóżkach kontynentalnych gwarantuje najwyższy poziom snu i zadowolenia. Są to najnowocześniejsze rozwiązania, które z pewnością przełożą się bezpośrednio na zadowolenie z pobytu.

Efektowne projekty łóżek i najwyższa jakość materiałów

W przypadku hoteli komfort i wygoda łóżek jest najważniejsza. Jednak nie należy zapominać o innym równie ważnym aspekcie. Jest to design.
W JMB Design poza wyborem bazy można dobrać do swojego indywidualnego projektu design łóżka, wezgłowia, kolor tkanin obiciowych, a nawet nóżki. Dysponujemy różnorodnymi projektami, które dopasują się do niemal wszystkich wnętrz i nadadzą jeszcze bardziej luksusowego charakteru pomieszczeniom.