Materace z włóknem kokosowym

Materace z włóknem kokosowym

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Materace kokosowe – naturalne i funkcjonalne

Na rynku dostępnych jest coraz więcej materacy z naturalnym wypełnieniem. Jednym z popularniejszych rozwiązań w tym zakresie są bez wątpienia materace kokosowe. Są to produkty stworzone na bazie włókien kokosowych, które w wyniku prasowania oraz lateksowania uzyskują właściwości pozwalające na wykorzystanie ich jako innowacyjnego wypełnienia materaca. Warto dodać, że materace z włóknem kokosowym to nie jedyne produkty wykorzystujące doskonałe właściwości tego egzotycznego owocu. Jest on wykorzystywany także do produkcji siatek, doniczek lub mat.

Charakterystyka materacy kokosowych

Oferowane materace z kokosem zostały stworzone z myślą o osobach ceniących naturalne, antyalergiczne materiały. Tego rodzaju wypełnienie pozwala na znaczne ograniczenie rozwoju roztoczy i bakterii, co daje gwarancję nie tylko komfortowego, ale także zdrowego snu. Niewątpliwą zaletą reprezentowaną przez materace kokosowe jest to, że zapewniają one ponadprzeciętność stabilność i równą powierzchnię snu. Są to produkty stosunkowo twarde i nie odkształcają się nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Materace kokosowe dla każdego

Dostępne w naszym asortymencie materace z włóknem kokosowym to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Są nie tylko trwałe, ale gwarantują także naturalną wentylację oraz nienaganną elastyczność punktową, która sprzyja odpowiedniemu ułożeniu ciała podczas snu. Modele wzbogacone włóknami kokosowymi są dostępne w wielu rozmaitych wariantach. Znajdziesz tutaj materace kokosowe zróżnicowane pod względem stopnia twardości, a także modele jedno lub dwustronne. Posiadamy produkty, które zadowolą zarówno osoby zdrowe poszukujące twardego posłania, jak i te, które borykają się z problemami narządu ruchu oraz poszukujące materacy o właściwościach ortopedycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z parametrami naszych materacy z włóknem kokosowym.