Materace hotelowe

Materace hotelowe

Aktywne filtry

Dobrze dobrany materac hotelowy to podstawa zadowolenia gości

Materac to główny czynnik decydujący, czy obudzimy się wyspani i z radością rozpoczniemy nowy dzień. Jest to szczególnie ważne dla gości hoteli, których dobry i zdrowy sen stanowi priorytet. Nie jest tajemnicą, że wyspany gość będzie znacznie bardziej zadowolony z całego pobytu, niż ten, który obudzi się zmęczony i obolały. Wybór materaca na potrzeby hoteli to znacznie cięższe zadanie niż dla klientów indywidualnych. Tu stawiamy nie tylko na najwyższy komfort, ale także na uniwersalność, ponieważ będą z niego korzystały osoby o bardzo zróżnicowanej masie ciała i preferencjach. Tu na wagę złota będzie możliwość skorzystania z porady doświadczonego eksperta. W JMB Design można skorzystać ze wsparcia specjalisty, w doborze perfekcyjnego modelu.

Zaawansowane technologie w konstrukcji materacy hotelowych

Komfort snu wynika z wysokiej jakości materacy. Ta jest zależna nie tylko od zastosowania najwyższej jakości komponentów, ale także od zaawansowanych technologii w konstrukcji. W JMB Design dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu poszerzaniu wiedzy stosujemy najlepsze współczesne metody dla zapewnienia komfortu. Na potrzeby hoteli, mamy przygotowaną specjalną ofertę, która została zaprojektowana tak, by dostarczyć najlepsze możliwe rozwiązania. Nasze materace słyną ze swojej uniwersalności i wysokiej jakości, która gwarantuje najwyższy komfort snu przez wiele lat intensywnego użytkowania. Wśród najczęściej wybieranych modeli można znaleźć materac OPTIMAL H2 (średnio twardy) oraz H3 (twardy). Dla najbardziej wymagających klientów posiadamy opcję HYBRYD PLUS o wysokości aż 32 cm. Specjalistyczna kombinacja sprężyn oraz dwa rodzaje pianek, termoelestycznych i HR,  gwarantują wyśmienitą jakość i wygodę dla gości hotelowych.

Doświadczenie producenta - satysfakcja ze współpracy

W JMB Design znamy się na współpracy z klientami, którzy poszukują idealnych rozwiązań do hoteli. Produkujemy najwyższej jakości materace, ale także skupiamy się na satysfakcjonującej komunikacji. Zależy nam na terminowej realizacji oraz dostarczeniu produktów, doskonale pasujących do oczekiwań.