Delis

Nowoczesna technologia ochrony Twojego materaca

Wodoodporne, oddychające i hipoalergiczne prześcieradła.

ZOBACZ PRODUKTY

Lista produktów marki Delis

Skompletuj idealne posłanie

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że jakość snu ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Aby zapewnić sobie i swoim bliskim pożądany wypoczynek należy zadbać nie tylko o stabilne łóżko oraz wygodny materac, ale także odpowiednie prześcieradło. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zawrzeć w naszym asortymencie produkty marki Delis. Jest to hiszpański producent dostarczający prześcieradła odpowiadające najbardziej wygórowanym potrzebom Klientów.

Zaawansowane technologicznie prześcieradła Delis

Wyjątkowy charakter produktów Delis to efekt zastosowania nowoczesnych technologii m.in. materiału Tencel – naturalnego włókna z celulozy drzewnej pozwalającego na doskonałą absorpcję wilgoci czy też Systemu Thermic bazującego na mikrokapsułkach utrzymujących pożądaną temperaturę podczas snu. Rozwiązania marki Delis pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji dając gwarancję wysokiej jakości wypoczynku i dobrego samopoczucia.

Zróżnicowana oferta JMB Design

Oferta JMB Design obejmuje prześcieradła Delis odpowiadające zarówno potrzebom osób dorosłych, jak i niemowląt. Każdy produkt z tej kategorii wykazuje ponadprzeciętne oddychające i hipoalergiczne właściwości, dlatego jest przyjazny już od pierwszych dni życia. Proponowane produkty są wodoodporne i miłe w dotyku. Dzięki wskazanym parametrom użytkowym, prześcieradła Delis świetnie chronią materac, gwarantując trwałość i komfort przez wiele lat. Chcąc sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, sklep JMB Design dostarcza produkty w aż 7 rozmiarach! Sprawdź, jakie prześcieradła są obecnie dostępne w tej kategorii i wybierz opcję wpisującą się w Twoje potrzeby.