Lista produktów marki Tom Tailor

Tom Tailor – produkty Premium w Twoim domu

Jedną z marek Premium wchodzących w skład oferty JMB Design jest Tom Tailor. Marka od ponad 50 lat oferuje wyroby stanowiące synonim nowoczesności i elegancji. W tej kategorii przygotowaliśmy dla naszych Klientów ekskluzywne pledy oraz pościele znacznie poprawiające jakość snu i wypoczynku.

Niemiecka marka Tom Tailor dostarcza produkty, których jakość i trwałość są doceniane przez odbiorców na całym świecie. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na odzież czy domowe tekstylia, możemy mieć pewność, że uzyskamy stylowe wyroby o nowoczesnym wzornictwie.

Pościel Tom Tailor na miarę Twoich potrzeb

Szeroka oferta przygotowana przez sklep JMB Design pozwala na dobór pościeli o idealnie dopasowanym wyglądzie. Niezależnie od tego czy preferujesz stonowaną i ponadczasową kolorystykę czy chcesz, aby Twoja pościel wyróżniała się wyrazistymi barwami – Tom Tailor zapewni Ci rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Wysoką jakość wypoczynku i nienaganny komfort snu zapewnia wysokiej klasy bawełna.

Chcąc spełniać zróżnicowane oczekiwania Klientów, sklepy JMB Design proponują pościel Tom Tailor o zróżnicowanych wymiarach (135x200 cm; 155x200cm oraz 200x200cm; 200x220cm). W zależności od wybranej opcji, zestaw zawiera jedną bądź dwie poszewki na poduszkę (80x80cm).

Urokliwe i ciepłe pledy Tom Tailor

Nie ulega wątpliwości, że pledy to jedno z najlepszych rozwiązań pozwalających na ocieplenie domowej atmosfery. Te urokliwe produkty w doskonały sposób dopełniają salonowe sofy, sprawiając że wnętrza stają się przytulniejsze. Sklep JMB Design oferuje różnokolorowe pledy Tom Tailor stworzone na bazie wysokiej jakości materiałów: bawełny oraz poliakrylu. Ponadczasowy design decyduje o tym, że są to produkty sprawdzające się w każdej nowoczesnej sypialni i salonie. Z uwagi na fakt, że marka oferuje pledy dwustronne, o przemyślanych połączeniach kolorów, bez kłopotu dopasujesz je do swojej aranżacji.