JMB Design to marka oferująca pełną gamę najwyższej jakości produktów premium - materace, łóżka oraz artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz. W bogatej ofercie naszego sklepu online znajdą Państwo produkty największych światowych marek, taki jak: JMB, JOOP!, BAUER, DELIS, BUGATTI czy TOM TAILOR.Posiadamy również sieć stacjonarnych salonów sprzedaży na terenie całego kraju.

Nasz ciągle rozwijający się asortyment opieramy na markach, które podzielą wyznawane przez nas wartości. To właśnie nasza dbałość o najwyższą jakość, detale, komfort i wygodę przekłada się na podejmowanie współpracy z najlepszymi markami na rynku.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że udało się nam wprowadzić do sprzedaży internetowej naszą markę JMB - polskiego producenta mebli z rodzinną tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie od 1974 roku. Największym atutem JMB jest najwyższa jakość, wyjątkowe wzornictwo oraz filozofia Hand Made, której efektem są dopracowane w każdym detalu designerskie łóżka oraz prozdrowotne materace.

Zapraszamy na zakupy!