Czas realizacji zamówienia i warunki dostawy 

1. Przy każdym towarze podany jest przewidywany czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych. 

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

a) Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania paczki

b) Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną

2. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany przez Klienta. Istnieje możliwość odbioru osobistego w salonach JMB Design.

3. Koszt przesyłki jest darmowy, a produkty przy wpłacie na konto wysyłane są nieodpłatnie przesyłką kurierską na terenie Polski. Skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię dostawa międzynarodowa, aby poznać koszty i czas dostarczenia paczki.

4. Przesyłka jest przesyłana na adres wskazany w zamówieniu.

5. Odbiór osobisty jest możliwy tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailowym po potwierdzeniu dostępności towaru. Prowadzimy sprzedaż wieloma kanałami, dlatego oferowane produkty nie zawsze będą dostępne w magazynie wystarczające ilości sztuk. W przypadku pilnych zamówień, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy przed dokonaniem zakupu w celu ustalenia czasu dostawy. Orientacyjny czas wysyłki podawany jest przy każdym towarze.

Formy płatności 

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

a) płatność przy odbiorze gotówką w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem Firmy Kurierskiej. Rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procedury składania zamówienia przez Klienta. Płatność przy odbiorze dostępna jest dla zamówień do 3000 zł.

b) płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie Sklepu. Płatność przy odbiorze dostępna jest dla zamówień do 3000 zł.

c) płatność za pośrednictwem serwisu DotPay

2. W przypadku nawiązania stałej współpracy istnieje możliwość ustalenia odroczonej płatności na warunkach uzgodnionych z Klientem (np. przelew 14 dni).