Sofa Santorini

Sofa Santorini

12 766,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 10 212,80 zł brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Prostota. Brak rozpraszających elementów. Skupienie.


Meble tapicerowane PURE oferują różnorodne modele, które można elastycznie dopasować do różnych sytuacji i uzupełnić o pięknie ukształtowane pojedyncze fotele. Linia skupia się na niepowtarzalnym charakterze wspierającym dobre samopoczucie i jest doskonałą podstawą do przeżywania pełnych wrażeń chwil.


Elegancja spotyka się tu z nowoczesnością


W tym zestawie relaks staje się pierwszorzędnym przeżyciem. Po prostu unieś wysoko stopy. Nie ma problemu, dzięki zmotoryzowanemu oparciu pod nogi, które można uruchomić i zablokować za pomocą przycisków dotykowych. Jest to szczególnie zalecane w połączeniu z regulacją głębokości siedziska przy odchyleniu oparcia. Za pomocą prostych ruchów ręki można szybko uzyskać dużą głębokość siedziska


Możliwość zredefiniowania sofy pod własne potrzeby


Sofa Santorini pozwala na nieskończone możliwości aranżacyjne. Prezentowana wersja posiada jeden zagłówek oraz zmotoryzowany podnóżek w jednym z siedzisk, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by te elementy zastosować we wszystkich siedziskach. Dodatkowo model ten pozwala na wybór spośród wielu różnych tkanin wykończeniowych i skór.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.
Marka
Hukla
Szerokość
194 cm
Głębokość
96 cm
Tkanina
JOYCE SILVER
Color
szary

inne produkty w tej samej kategorii:

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii