Narożnik Malta New

Narożnik Malta New

28 140,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 22 512,00 zł brutto
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

sofa-santorini-pure-by-hukla.jpg

Prostota. Brak rozpraszających elementów. Skupienie.

Meble tapicerowane PURE by HUKLA oferują różnorodne modele, które można elastycznie dopasować do różnych sytuacji i uzupełnić o pięknie ukształtowane pojedyncze fotele. Linia skupia się na niepowtarzalnym charakterze wspierającym dobre samopoczucie i jest doskonałą podstawą do przeżywania pełnych wrażeń chwil.

Elegancja, komfort i funkcjonalność

Jeżeli szukasz niebanalnej kanapy, o niepowtarzalnym komforcie toMalta New jest idealnym rozwiązaniem. Oryginalne wypełnienie siedzisk - sprężyny zatopione w wysokoelastyczną piankę dają gwarancję wygody i trwałości użytkowania. Narożnik Malta New został stworzony dla najbardziej wymagających klientów - precyzyjna jakość wykonania i obicie z wysokogatunkowej skóry Cloudy Pearl z dwutonowym efektem. Zaskakująca jest mnogość dostępnych funkcji - podnoszone oparcia dzięki ktoórym zyskujemy podgłówek oraz zwiększamy głębokość siedziska, praktyczny schowek czy wreszcie funkcja relaksu - wysuwa się podnóżek, a oparcie cofa do pozycji leżącej dając niepowtarzalne warunki do odpoczynku. Smukłe czarne nóżki dodają kanapie lekkości i stylu.

AL9nZEWYNG034WAjLtFsr8jopAVa6uHeC1WkTe8p

Dopasuj narożnik do swoich potrzeb

Jeżeli spodobał się Tobie model Malta New lecz jest za duży,bądź wolisz tkaninę od skóry - nie ma problemu - istnieje możliwośc zamówienia sofy, narożnika z otwartym szezlongiem, czy kanapy w kształcie litery U w wielu wymiarach. Dodatkowo mebel skonfigurujemy w zależnosci od potrzeb jeśli chodzi o funkcję - mozliwość wyboru ilości sedzisk z relaksem czy typu zasilania - może potrzebny akumulator, dzięki któremu narożnik pięknie prezentuje się na środku pomieszczenia bez widocznego okablowania.

Skontaktuj się z nami aby sprawdzic możliwość konfiguracji Malty New do swoich potrzeb.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.

Marka
Hukla
Materiał
Skóra Cloudy Pearl
Wymiary
315x258 cm

powiązane produkty

inne produkty w tej samej kategorii:

Stwórz zestaw

Wybierając inne pasujące produkty

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii