Sofa Dienne Space

Sofa Dienne Space

15 420,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 12 336,00 zł brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Bardzo łatwe rozłożenie łóżka, poprzez jeden ruch. Materac piankowy 13 cm daje komfort snu zbliżony do łóżek kontynentalnych. Sofa stoi na wysokiej satynowej nodze, co sprawia, że jest wizualnie lekka i designerska. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Bardzo modny granatowy kolor - aksamitny welur. Powierzchnia spania wynosi aż 162 x 197 cm!

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.

Marka
Dienne
Szerokość
232 cm
Głębokość
100 cm
Szerokość siedziska
185 cm
Powierzchnia spania
162x197 cm

inne produkty w tej samej kategorii:

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii