Wazon szklany 22x18 JOOP! Allover 6602111

Wazon szklany 22x18 JOOP! Allover 6602111

579,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Wazon szklany JOOP! Allover 6602111 – nowoczesny design


Akcesoria niemieckiej marki Joop! cechują się klasycznym wyglądem oraz wysoką jakością. Jeżeli szukasz produktów pasujących do nowoczesnego wnętrza, to będzie to idealny wybór dla ciebie. Jednym z produktów dekoracyjnych są szklane, zdobione wazony. Joop Allover to niewielki wazon, ale zdecydowanie wyróżniający się na tle innych. Wzór z kwiatów chabru, znany wszystkim miłośnikom marki Joop!, pozostawi po sobie nie jedno spojrzenie.


Wazon Joop! Allover ma bardzo prosty, klasyczny kształt. Będzie wyglądał dobrze zarówno z kwiatami jak i bez nich, będąc ozdobą samą w sobie.

Nr ref.
6602111
Marka
JOOP!
Wysokość
18 cm
Szerokość
22 cm

Pobierz

Katalog JOOP 2017

Pobierz (2.99M)

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii