Szezlong Himolla 2801

Szezlong Himolla 2801

20 856,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Szezlong HIMOLLA 2801 – odpoczynek pełen luksusu


Himolla to niemiecki producent słynący z wieloletniej tradycji i doświadczenia. Każdy produkt wypuszczony spod rzemiosła tej marki da nam gwarancję oryginalnego designu, trwałości oraz komfortu, czyli zbioru najistotniejszych cech dla konsumenta.

Szezlong Himolla 2801 to innowacyjne spojrzenie w przyszłość na mebel, które stało się realne do zrealizowania już dziś. Dzięki wbudowanym 4 silnikom i regulacji sterowanej za pomocą pilota bezprzewodowego, bez wysiłku można dostosować kształt fotela i przybrać najwygodniejszą dla nas pozycję do relaksu. Regulować możemy podnóżek, pochylenie siedziska oraz zagłówek. To rozwiązanie sprawia, że szezlong jest wielofunkcyjny, więc nada się on idealnie do pracy, odpoczynku lub drzemki. Cały mechanizm jest bezprzewodowy i zasilany jest za pomocą akumulatora o długiej żywotności, na którym widnieje wskaźnik naładowania. Do zestawu dołączona jest również stacja ładująca.

Model 2801 obity został skórą licową anilinową „Himolla Eleganza”. Jej struktura jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, co spotęguje efekt naszego odprężenia i sprawi, że poczujemy się przytulnie. Wnętrze szezlonga zaś, wypełnione zostało specjalną, zimą pianką Formasoft. Całość osadzona została na metalowym wsporniku, malowanym proszkowo. Szezlong Himolla 2801 jest dostępny również w wersji z dołączonym, przypinanym stolikiem, który jest obrotowy, a także można regulować jego wysokość oraz kąt nachylenia. W przypadku wyboru wersji ze stolikiem oraz obicia inną tkaniną prosimy o kontakt.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.

Nr ref.
2801
Marka
Himolla
Wymiary
Wymiary całkowite przy rozłożeniu: 88cm x 210cm x 53cm

inne produkty w tej samej kategorii:

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii