Fotel Onyks Pure by Hukla

Fotel Onyks Pure by Hukla

7 576,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 6 060,80 zł brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Prostota. Brak rozpraszających elementów. Skupienie.


Meble tapicerowane PURE oferują różnorodne modele, które można elastycznie dopasować do różnych sytuacji i uzupełnić o pięknie ukształtowane pojedyncze fotele. Linia skupia się na niepowtarzalnym charakterze wspierającym dobre samopoczucie i jest doskonałą podstawą do przeżywania pełnych wrażeń chwil.


Fotel Onyks – inny niż wszystkie


Nietypowe wzornictwo i funkcje, które zachwycają komfortem sprawiają, że w meblach można się zakochać. Tak jest również w przypadku tego modelu, który swoim wyglądem będzie przyciągał wzrok w każdym pomieszczeniu. Obracany o 360°, dzięki czemu mamy swobodę wyboru kierunku patrzenia. Elastyczność w tym modelu została uzupełniona przez funkcję jednoczesnego odchylania do tyłu siedziska i oparcia pod wpływem nacisku ciała. Po prostu oprzyj się wygodnie i połóż stopy na kompatybilnym hokerze.


Dostosuj model pod własne potrzeby


Prezentowany model charakteryzuje się pięknym, zielonym kolorem, manualną regulacją kąta nachylenia zagłówka, manualną regulacją podparcia oraz wysuwanym podnóżkiem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by swój egzemplarz wyposażyć w aż 3 niezależne silniki pozwalające na precyzyjną regulację podnóżka, oparcia a także w rewolucyjny system ułatwiający wstawanie z fotela. Całością można wygodnie sterować dzięki pilotowi. Dodatkowo możliwe jest również zastosowanie zasilania akumulatorowego, które uniezależni nasz mebel od źródła prądu i pozwoli przestawiać go w dowolne miejsce. Dodatkowo istnieje również możliwość wybrania nóżek oraz koloru tkaniny obiciowej lub skóry.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.
Marka
Hukla
Szerokość
72 cm
Głębokość
85 cm
Tkanina
JOYCE Forest
Funkcje
manualna regulacja nachylenia zagłówka,manualna regulacja oparcia, wysuwany podnóżek
Color
zielony

inne produkty w tej samej kategorii:

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii