Fotel Topaz Pure by Hukla

Fotel Topaz Pure by Hukla

12 192,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 9 753,60 zł brutto
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

sofa-santorini-pure-by-hukla.jpg

Prostota. Brak rozpraszających elementów. Skupienie.

Meble tapicerowane PURE by HUKLA oferują różnorodne modele, które można elastycznie dopasować do różnych sytuacji i uzupełnić o pięknie ukształtowane pojedyncze fotele. Jednym z nich jest model Topaz z podnóżkiem. Linia skupia się na niepowtarzalnym charakterze wspierającym dobre samopoczucie i jest doskonałą podstawą do przeżywania pełnych wrażeń chwil.

Idealna przestrzeń do odpoczynku.

Z fotelem Topaz renomowanej marki Hukla zapomnisz o trudach minionego dnia. Starannie wykonane wypełnienie, z wysokoelastycznej pianki, oraz odpowiednio zaprojektowana ergonomia fotela wprowadzają w błogie odczucie komfortu. Obracany fotel z wolnostojącym dopasowanym podnożkiem o wymiarach 50x50x43h cm , z pamięcią - fotel wraca zawsze do ustalonej pozycji. Z prawej strony umieszczona została dźwignia dzieki której można wyregulować kąt nachylenia oparcia - idealne na popołudniową drzemkę. W połączeniu z regulowanym zagłówkiem daje możliwość dostosowania pozycji siedzącej do indywidualych potrzeb i uczucie maksymalnego odprężenia .

fotel-topaz-pure-by-hukla.jpg

Nie tylko komfort i funkcjonalność.

Wysoka jakość spotyka się tutaj z ekskluzywnym designem. Osadzony jakby w drewnianej skorupie, prostolinijny - tradycyjny i nowoczesny zarazem. Mozliwość wyboru 3 typów przeszyć na oparciu, koloru nóżek czy typu drewna - dąb jasny, ciemny i orzec włoski. Noga w ksztacie gwiazdy zarówno na fotelu jak i na perfekcyjnie dopasowanym podnóżku. Fotel Topaz szczególnie dobrze prezentuje się w obiciu skórzanym, oraz łatwych w czyszczeniu tkaninach welurowych i szenilowych.

Skontaktuj się z nami aby sprawdzic możliwość konfiguracji fotela do swoich potrzeb.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.

Marka
Hukla
Materiał
Skóra Credo Schwarz + drewno orzech włoski
Wymiary
SZER./WYS./GŁ: 74 cm / 115 cm / 86 cm

powiązane produkty

inne produkty w tej samej kategorii:

Stwórz zestaw

Wybierając inne pasujące produkty

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii