Materac hybrydowy JMB Hybryd 1000.5 H1

Materac hybrydowy JMB Hybryd 1000.5 H1

4 301,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 3 138,40 zł brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Materac hybrydowy Hybryd 1000.5 H1 – komfort w klasie premium

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości oraz doskonałych parametrach zdrowotnych materaca, model Hybryd 1000.5 H1 stanowi idealne rozwiązanie dla Ciebie. To typ jednostronny, miękki, 7-strefowy, o wysokości 25 cm. Dostępny aż w 5 różnych długościach (nawet do 220 cm) i 8 szerokościach (maksymalnie 200 cm). Ten polski produkt klasy premium jest objęty dwuletnią gwarancją.

Idealny punkt podparcia

Na czym polega innowacyjność modelu Hybryd 1000.5 H1? To połączenie najlepszych cech dwóch rodzajów materacy – wyjątkowej trwałości kieszeniowych z najwyższym komfortem piankowych. Dzięki temu powstał produkt o właściwościach ortopedycznych. H1 gwarantuje bowiem nie tylko wyjątkową wygodę snu, lecz także odpowiednie podparcie kręgosłupa i doskonałą elastyczność punktową.

Materac hybrydowy zawdzięcza swoje unikalne cechy zastosowaniu dwóch różnych grubości drutu, rozmieszczonych aż w 7 strefach. Dlatego nawet pomimo miękkości, biodra, ramiona czy łydki nie zapadają się w miejscach, w których występuje największy nacisk na podłoże. Model jest także bardzo sprężysty, co ułatwia obracanie się na nim oraz wstawanie z łóżka. To niezwykle istotne dla odpowiedniej ochrony kręgosłupa, regeneracji mięśni i wysokiego komfortu użytkowania.

Unikalna konstrukcja materaca Hybryd 1000.5 H1

Materac do łóżka składa się z owiniętej fizeliną formatki kieszeniowej, która zawiera aż 1000 sprężyn/m2. Ta specjalna, półprzezroczysta tkanina swoim działaniem chroni je przed zbyt szybkim zużyciem oraz wycisza ich pracę. Takie rozwiązanie poprawia jakość snu oraz przekłada się na zdecydowanie dłuższą żywotność produktu. Pomiędzy wierzchnią warstwą a wnętrzem materaca umieszczono 3 cm pianki lateksowej PLX. Jej zadaniem jest izolacja mechanizmu oraz regulacja temperatury.

Ostatni etap konstrukcji to 5 cm miękkiej pianki VISCOELASTIC – przypominająca ciasto konsystencja, która świetnie dopasowuje się do kształtów ciała. Pod wpływem nacisku i temperatury zapamiętuje je, co pozwala na idealne dostosowanie do postury. Dodatkowo trójwarstwowa konstrukcja gwarantuje minimalny stopień przenoszenia drgań. Szczególnie docenisz takie rozwiązanie, jeśli masz płytki sen i czujesz każdy ruch kogoś, kto śpi obok. Materac Hybryd 1000.5 H1 posiada również antyalergiczny i antybakteryjny, zdejmowany pokrowiec (z materiału ze standardem Oeko-Tex 100, zawierającym jony srebra) z możliwością prania w 40°C.

Nr ref.
JMBD02903
Marka
JMB
Wysokość
24-26cm
Rodzaj
hybrydowy
Gwarancja
2 lata
Twardość
H1 miękki
Ilość sprężyn na m2
1000
Rodzaj sprężyn
kieszeniowe
Możliwość prania pokrowca
tak
Antyalergiczny?
tak

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii