Materac JMB x ITALY JMB ROYAL SUD H2

Materac JMB x ITALY JMB ROYAL SUD H2

5 521,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Materac Royal Sud H2 – uniwersalność i innowacyjność w jednym

Co zrobić, by po dniu ciężkiej pracy naprawdę odpocząć i zregenerować organizm? Wbrew pozorom przywołane zadanie wcale nie należy do najprostszych. Kluczem do sukcesu jest natomiast zdrowy, spokojny i niezakłócony sen. Zapewnia go wygodne łóżko oraz odpowiednio dobrane wyposażenie sypialni.

Wysokiej klasy materac Royal Sud H2 stanowi dość uniwersalną propozycję. Występuje w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w przypadku dorosłych, nastolatków, jak i dzieci. Cechuje go nowoczesna, innowacyjna kieszeniowa konstrukcja, która gwarantuje doskonałe podparcie kręgosłupa na całej jego długości, bez względu na przyjmowaną pozycję ciała podczas nocnego relaksu. Umieszczono w nim sprężyny o niespotykanej jak dotąd wysokości sięgającej aż 18 cm, co przekłada się na jeszcze większy komfort.

Maksymalny komfort i wyjątkowa elastyczność

W materacu kieszeniowym Royal Sud H2 każda sprężyna została osadzona w odrębnej przestrzeni – specjalnych woreczkach wykonanych z fizeliny, półprzezroczystej włókniny o dużej wytrzymałości i odporności na rozciąganie we wszystkich możliwych kierunkach. Takie rozmieszczenie poszczególnych spirali niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści. Zabezpiecza elementy materaca przed uszkodzeniem czy nadmiernym obciążeniem, a w konsekwencji znacznie wydłuża ich żywotność. Wniosek? Oferowany produkt doskonale spełni swoje funkcje przez bardzo długi czas.

Kieszeniowa konstrukcja materaca sprężynowego Royal Sud H2 ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę – brak połączenia między sprężynami sprawia, że wszystkie działają niezależnie od siebie, w efekcie materac lepiej dopasowuje się do anatomicznych krzywizn kręgosłupa, a jednocześnie minimalizuje zjawisko przenoszenia drgań, zapewniając tak zwaną elastyczność punktową (sprężyny uginają się nie na całej powierzchni, lecz jedynie w miejscu naciskanym przez użytkownika). Dwie osoby śpiące w jednym łóżku nie będą więc sobie przeszkadzać.

Materac Royal Sud H2 – nie tylko do domu

Royal Sud H2 wzbogacono o specjalny, przepuszczalny pas boczny odpowiadający za właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Odpowiednia wentylacja zapobiega gromadzeniu się wilgoci w poszczególnych strukturach i przeciwdziała rozwojowi szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, takich jak grzyby, bakterie, pleśnie czy roztocza. Opisywany produkt może być zatem wykorzystywany nie tylko w warunkach domowych, ale również w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: hotele, pensjonaty czy schroniska.

Marka
JMB
Wysokość
22 cm
Gwarancja
2 lata
Ilość sprężyn na m2
289
Możliwość prania pokrowca
Tak
Strefy twardości
1
Pokrowiec
Tak

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii