Materac kieszeniowy JMB Carat H3/H4

Materac kieszeniowy JMB Carat H3/H4

1 590,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Twardy materac Carat H3/H4 – dwustronny produkt dla pełnego komfortu

Dwustronny materac Carat o wzmocnionej konstrukcji to produkt dedykowany użytkownikom preferującym odpoczynek na twardym podłożu. Ma niespotykaną wysokość 21 cm. Możesz odwracać go zgodnie z aktualnymi potrzebami, wybierając stronę o stopniu twardości H3 lub H4. To trafne rozwiązanie dla osób o większej wadze oraz zmagających się z różnymi dolegliwościami kręgosłupa, chcących zapewnić sobie zdrowy sen, zniwelować ból lub nadmierne napięcie pleców i szyi.

Kieszeniowy materac sprężynowy – wygodny sen w zdrowej pozycji

Wysokiej jakości materac zawiera 289 sprężyn/m² umieszczonych w oddzielnych kieszeniach. Dzięki temu pracują niezależnie od siebie, niwelując efekt uginania całej powierzchni pod wpływem nacisku na jej małą część. Ortopedyczny materac perfekcyjnie podpiera kręgosłup w każdej pozycji, ponieważ składa się z 7 stref twardości. Newralgiczne miejsca, gdzie przewidywane jest większe obciążenie, zostały wzmocnione solidniejszymi drutami. Kieszenie z flizeliny amortyzują nacisk na sprężyny, wyciszają ich pracę oraz znacznie przedłużają żywotność całego produktu.

Obustronnie utwardzony materac w części bardzo twardej – H4 – ma warstwę maty kokosowej o grubości 1 cm. Poza oczekiwaną twardością zapewnia ona wydajną cyrkulację powietrza i sprawia, że ciężar działający na materac jest rozkładany na większą ilość sprężyn. To znacząco zwiększa komfort użytkowania i gwarantuje poczucie stabilnego podparcia, zgodnego z aktualnie przyjmowaną pozycją. Taki dodatkowy wkład decyduje też o sztywności materaca.

Zdejmowany pokrowiec dla maksymalnej higieny

Materac z antyalergicznym pokrowcem Argentum + zawierającym jony srebra to gwarancja czystości. Wyróżniają go właściwości antybakteryjne, a perforowana struktura odpowiada za skuteczną wentylację. Dzięki temu zniwelowane zostaje ryzyko rozwoju potencjalnych alergenów: roztoczy, pleśni i grzybów – to informacja szczególnie cenna dla alergików. Sposobność demontażu i wyprania w pralce również nie pozostaje bez znaczenia dla zachowania higieny. Pokrowiec wykonano w standardzie Oeko-Tex 100. Jest to więc produkt antybakteryjny i przyjazny dla zdrowia.

Materac o właściwościach ortopedycznych perfekcyjnie stabilizuje kręgosłup w najważniejszych jego odcinkach, umożliwia odprężenie i niweluje napięcie mięśni oraz stawów. Wybierając go, zapewniasz sobie pełne podparcie i ochronę pleców podczas snu, co z kolei skutkuje wydajnym wypoczynkiem i rozluźnieniem.


Marka
JMB
Wysokość
21 cm
Twardość
H3/H4

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii