Materac kieszeniowy JMB MULTI 500 HR H2

Materac kieszeniowy JMB MULTI 500 HR H2

2 202,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 1 761,60 zł brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość
Dostępny na zamówienie

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

MULTI 500 HR H2: optymalny wypoczynek dla jeszcze lepszego funkcjonowania

Sen to niezwykle ważny element życia, warunkujący prawidłowe funkcjonowanie. Aby jeszcze bardziej wzmocnić jego leczniczą moc, powinieneś zainwestować w odpowiedni materac, który przyniesie ulgę całemu ciału. Multi 500 HR H2 to model, który dba nie tylko o kręgosłup. Z tym materacem skutecznie odciążasz mięśnie oraz stawy, zyskując tym samym nowe pokłady energii.

Kieszeniowy materac 500 HR H2 zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szczególnie osoby poszukujące materaca o średniej twardości i wysokim stopniu sprężystości. Bazuje on na systemie kieszeniowej formatki sprężynowej MICRO POCKET, co oznacza, że na metr kwadratowy materaca przypada aż 500 sprężyn, pomiędzy którymi nie ma żadnych połączeń. Gwarantuje to niezależność ich pracy, zapewniając precyzyjne dopasowanie wkładu do anatomicznego kształtu ciała.

MULTI 500 HR H2 – luksus, którego potrzebujesz

Materac z rodziny Multi 500 posiada sprężyny kieszeniowe umieszczone w specjalnie zaprojektowanych woreczkach z fizeliny. Każda z nich ugina się niezależnie od pozostałych pod wpływem nacisku ciała. To rozwiązanie zapewnia niezwykle wysoki poziom komfortu snu z drugą osobą: żaden wykonany przez Ciebie ruch nie będzie przez nią odczuwalny. Fizelina słynie ze swojej ogromnej wytrzymałości, ponadto znacznie przedłuża żywotność sprężyn i skutecznie wycisza ich pracę.

W modelu Multi 500 HR H2 klasyczną piankę poliuretanową zastąpiono 3 cm warstwą pianki HR, która wykazuje zwiększoną o 40 % elastyczność i odporność na naciski. Materace z pianką HR dają także większe odczucie miękkości i sprężystości, co bezpośrednio przekłada się na większą przyjemność użytkowania. Wreszcie pianka HR pozwala Ci w bardzo szybki sposób znaleźć dogodną pozycję, która utrzyma nawet do kilku godzin, gwarantując uzyskanie jednolitego podparcia. To właśnie dlatego materace z pianki HR znajdują zwolenników wśród osób zmagających się z różnorakimi schorzeniami kręgosłupa.

MULTI 500 HR H2 – gwarancja zdrowego snu

Kieszeniowy materac Multi 500 HR H2 wyróżnia się nie tylko rzetelnym wykonaniem, lecz także ogromną trwałością na lata. Zastosowana w nim pianka HR sprawia, że szkielet jest odpowiednio odciążony, co niweluje objawy bólowe kręgosłupa, mięśni i stawów. Jeśli więc szukasz dużego, średnio twardego materaca, który przyniesie ulgę po ciężkim dniu, Multi 500 HR H2 to najlepszy wybór. Precyzyjnie opakowany grubą folią przetrzyma nawet wielogodzinny transport, by zagościć na lata w Twojej sypialni.

Nr ref.
JMBD02711
Marka
JMB
Wysokość
22cm
Rodzaj
sprężynowy
Gwarancja
2 lata
Twardość
H2 średnio twardy
Ilość sprężyn na m2
500
Rodzaj sprężyn
kieszeniowe
Strefowość
7-stref
Możliwość prania pokrowca
tak
Antyalergiczny?
tak

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii