Materac kieszeniowy JMB OPTIMAL HR H2

Materac kieszeniowy JMB OPTIMAL HR H2

1 597,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 1 277,60 zł brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość
Zapytaj o cenę dla hotelu Dostępny na zamówienie

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Materac Optimal HR H2 — gwarancja wytrzymałości i komfortu

Sen odgrywa kluczową rolę w życiu człowieka. Pozwala odpocząć i zregenerować organizm, dając Ci siłę do osiągania kolejnych sukcesów. Warto zatem zadbać o swój komfort, także w trakcie spania. Średnio-twardy materac Optimal HR H2 gwarantuje wygodę, wspomagając zajęcie odpowiedniej pozycji. Dodatkowo jest elastyczny oraz odporny na czynniki zewnętrzne. Wszystko za sprawą wysokiej funkcjonalności i nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym modelu.

Materac odpowiedni dla alergików

Materac Optimal HR H2 wyposażono w innowacyjny pokrowiec z nićmi srebra — SILVER PROTECT, dzięki czemu odznacza się on właściwościami antybakteryjnymi oraz antyalergicznymi. Posiada standard Oeko-Tex 100, który świadczy o wysokiej jakości produktu, który ma bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Potwierdza to fakt, że nie ma w nim szkodliwych dla zdrowia substancji. Dodatkowo oferowany model jest perforowany, co gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza w jego wnętrzu, a przy tym zatrzymuje rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni.

Materac Optimal HR H2 — w trosce o zdrowy kręgosłup

Prezentowany materac do spania skutecznie zadba o Twój kręgosłup. Wszystko za sprawą kieszeniowej formatki sprężynowej, czyli ułożeniu 289 spirali na metr kwadratowy. Każda z nich pracuje niezależnie, dzięki czemu model potrafi być odpowiednio dopasowany do kształtu ciała i aktualnie przybranej pozycji. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest elastyczność punktowa — pod wpływem małego nacisku, nie ugina się cała powierzchnia, a niewielka, najmocniej uciśnięta część.

Warto zaznaczyć, że wszystkie sprężyny kieszeniowe umieszczone są w woreczkach flizelinowych. To półprzezroczysta włóknina, która odznacza się wysoką odpornością. Jednocześnie gwarantuje cichą pracę spirali, co wpływa na jeszcze większy komfort snu. Dwustronny materac Optimal wyposażono w 3 cm warstwę pianki HR. Zapewnia to odczucie miękkości i elastyczności. Zastosowane rozwiązanie jest o 40% bardziej wytrzymałe w porównaniu ze standardowymi modelami.

Uniwersalny materac dla dzieci i dorosłych

Materac Optimal HR H2 jest odpowiedni dla dzieci i nastolatków. Gwarantuje jednolite podparcie, dzięki czemu sprosta wyzwaniom organizmu, który jest w fazie wzrostu, a także jest własciwy dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Jego sprężystość zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz zapewnić sobie wygodny i zdrowy sen, prezentowany model z pewnością sprawdzi się w Twoim przypadku.

Nr ref.
JMBD02591
Marka
JMB
Wysokość
19cm
Rodzaj
sprężynowy
Gwarancja
2 lata
Twardość
H2 średnio twardy
Ilość sprężyn na m2
289
Rodzaj sprężyn
kieszeniowe
Strefowość
1-strefa
Możliwość prania pokrowca
tak
Antyalergiczny?
tak
Funkcjonalność
Dla dzieci i młodzieży

Reprezentujesz hotel lub pensjonat?

Przygotujemy specjalną ofertę łóżek i materacy idealnych dla hotelu lub pensjonatu. Na Twoje pytania odpowie:

Michał Białkowski | +48 607 693 999 | mb@materacejmb.com.pl

Michał Białkowski
+48 607 693 999
mb@materacejmb.com.pl

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii