Materac kieszeniowy JMB OPTI 25 HR H2

Materac kieszeniowy JMB OPTI 25 HR H2

1 781,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 1 424,80 zł brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość
Zapytaj o cenę dla hotelu Dostępny na zamówienie

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Materac OPTI 25 HR H2 – dla spokojnego i zdrowego snu

Sen stanowi bez wątpienia jedną z najważniejszych czynności w ciągu dnia. Co zrobić, by naprawdę się wyspać? Warto zadbać o odpowiednie wyposażenie sypialni, a przede wszystkim łóżka. To gwarancja spokojnego, bezpiecznego oraz zdrowego wypoczynku, a w konsekwencji lepszej regeneracji organizmu.

Ekskluzywny materac OPTI 25 HR H2 doskonale sprawdza się zarówno w przypadku dzieci, jak i nastolatków będących w fazie wzrostu, lecz korzystają z niego także dorośli. Za wysoką jakość nocnego relaksu odpowiada między innymi duża ilość sprężyn kieszeniowych jednostrefowych – ponad 250 na m2. Co ważne, wspomniane elementy działają niezależnie od siebie, dzięki czemu materac świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając idealne podparcie na całej długości kręgosłupa. Dlatego jest polecany osobom cierpiącym na bóle stawów i pleców.

Materac OPTI 25 HR H2 – zwiększona elastyczność i innowacyjna struktura

Dodatkowo materac kieszeniowy OPTI 25 HR H2 wyposażono w 3-centymetrową warstwę specjalnej pianki typu HR o zwiększonej elastyczności (w porównaniu do tradycyjnych gąbek). Lepsza sprężystość oznacza maksymalizację komfortu.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną, istotną kwestię – materiał ten ma nieregularną strukturę. Składa się bowiem z milionów niewielkich pęcherzyków, co nadaje mu wyjątkową lekkość – bez trudu można go przenieść w dowolnie wybrane miejsce albo przewrócić na drugą stronę. Taka budowa sprawia też, że produkt świetnie znosi nawet bardzo duże obciążenia, nie tracąc przy tym swojej pierwotnej formy (szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała podczas snu).

Materac OPTI 25 HR H2 – idealny dla alergików

Materac OPTI 25 H2 z pianką HR cechuje również duża trwałość oraz odporność na różnego rodzaju odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Produkt znosi nawet bardzo intensywną eksploatację i doskonale spełnia swoje funkcje przez długi czas.

Do niewątpliwych atutów prezentowanego produktu należy także perforowany, przepuszczalny, certyfikowany pokrowiec SILVER PROTECT.. Właściwa cyrkulacja powietrza zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz materaca, a w efekcie przeciwdziała rozwojowi grzybów, bakterii, roztoczy oraz pleśni. Przywołane właściwości czynią z OPTI 25 HR H2 idealny materac dla alergików.

Materac OPTI 25 HR H2 – innowacyjność i funkcjonalność w jednym

Materac średniotwardy OPTI 25 HR H2 to świetna propozycja dla wszystkich, którzy cenią innowacyjne, nowoczesne, a jednocześnie praktyczne rozwiązania. Występuje w kilku różnych szerokościach oraz długościach. Bez trudu dostosujesz jego wymiary do łóżka w swojej sypialni.

Nr ref.
JMBD02551
Marka
JMB
Wysokość
25cm
Rodzaj
sprężynowy
Gwarancja
2 lata
Twardość
H2 średnio twardy
Rodzaj sprężyn
kieszeniowe
Strefowość
1-strefa
Możliwość prania pokrowca
tak
Antyalergiczny?
tak

Reprezentujesz hotel lub pensjonat?

Przygotujemy specjalną ofertę łóżek i materacy idealnych dla hotelu lub pensjonatu. Na Twoje pytania odpowie:

Michał Białkowski | +48 607 693 999 | mb@materacejmb.com.pl

Michał Białkowski
+48 607 693 999
mb@materacejmb.com.pl

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii