Materac nawierzchniowy  JMB Topper  MP-30

Materac nawierzchniowy JMB Topper MP-30

438,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 318,40 zł brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość
Dostępny na zamówienie

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Topper MP-30 – komfortowa nakładka nawierzchniowa na Twój materac

Co zrobić, kiedy Twój materac przestał być tak wygodny, jak kiedyś? A może śpisz na kanapie lub dzielisz szerokie łóżko z przerwą pośrodku, która powoduje dyskomfort? Odpowiedź jest prosta – nakładka nawierzchniowa. Z nią odzyskasz dawną satysfakcję ze snu.

Ze względu na specjalistyczne właściwości topper do łóżka najczęściej otula materace sprężynowe lub kieszeniowe. Większa warstwa pianki zdecydowanie poprawia komfort wypoczywających i w łatwy sposób pozwala dostosować twardość podłoża do własnych potrzeb. Jeżeli więc czujesz, że Twój materac stracił na miękkości lub sprężystości, nakładka nawierzchniowa skutecznie udoskonali warunki Twojego snu.

Topper na materac, czyli sposób na wygodę

Przy częstych wizytach gości narzekasz na brak pokoju gościnnego? Twoja elegancka sofa w salonie nie jest najwygodniejszym miejscem do spania? Nakładka nawierzchniowa na materac to świetna propozycja i w tym wypadku. Topper poprawi jakość odpoczynku na kanapie lub wersalce, dzięki czemu odwiedzający nie będą skarżyć się na bóle kręgosłupa. Nakładkę możesz wykorzystać również, jeśli masz łóżko z dwoma materacami – topper zniweluje odczuwalne nierówności i zapewni odpowiednią higienę snu obu osobom.

Nakładka nawierzchniowa pełni też funkcję ochronną. To udane zabezpieczenie dla głównego materaca – zwiększa jego trwałość i wytrzymałość. Topper MP-30 ułatwia także przyjęcie prawidłowej postawy ciała, co w wypadku nieco zużytego i odkształconego posłania jest szczególnie cenne. Kręgosłup ułożony w prostej linii, rozluźnione mięśnie i stawy oraz maksymalne uczucie odprężenia – nakładka sprzyja pełnej regeneracji.

Nakładka nawierzchniowa – gwarancja odpowiedniej higieny snu

Do atutów Toppera MP-30 bez wątpienia należy efektywne zabezpieczenie materaca przed zabrudzeniami. Nakładkę wyposażono w pokrowiec Silva, wykazujący właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne. Na korzyść pokrowca przemawia również fakt, że jest perforowany – dzięki specjalistycznym nacięciom odpowiada za właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca i powstrzymuje rozwój roztoczy, pleśni oraz grzybów. Jego jakość potwierdza standard Oeko-Tex 100 – pokrowiec nie zawiera szkodliwych substancji i pozostaje całkowicie bezpieczny dla zdrowia przez cały okres użytkowania.

Nr ref.
JMBD03035
Marka
JMB
Wysokość
4cm
Rodzaj
nawierzchniowy
Gwarancja
2 lata
Twardość
H2 średnio twardy
Możliwość prania pokrowca
tak
Antyalergiczny?
tak

inne produkty w tej samej kategorii:

Materace

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii