Materac termoelastyczny JMB MINDFOAM 15 H2

Materac termoelastyczny JMB MINDFOAM 15 H2

1 697,00 zł
Brutto
Szerokość materaca
Długość materaca
Ilość

  • Kiedy otrzymam produkt?
    Wpisz kod pocztowy, aby poznać termin dostawy.
  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Materac Mindfoam 15 H2 – uczucie błogiego odprężenia w zasięgu Twojej ręki

Mindfoam 15 H2 to innowacyjny materac stworzony przez polską markę JMB. O wyjątkowości prezentowanego produktu świadczy m.in. nowoczesna, oryginalna konstrukcja. Dolną część tworzy 10-centymetrowa pianka HR (High Resilience Foam) – surowiec o wysokiej sprężystości oraz wytrzymałości, dużo większej niż w przypadku standardowych wypełniaczy poliuretanowych. Jego zastosowanie niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści – zwiększa ogólną trwałość materaca, a więc także komfort nocnego wypoczynku.

Materac z pianką HR ma zdolność do niemal natychmiastowego odzyskiwania pierwotnego kształtu, dzięki czemu reaguje na każdą zmianę pozycji ciała w trakcie snu. Charakteryzuje go tzw. elastyczność punktowa – ugina się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej powierzchni, zapewniając idealne podparcie kręgosłupa we wszystkich jego odcinkach. Świetnie amortyzuje wszelkie wstrząsy i drgania. Nie obudzisz już śpiącej obok osoby, przewracając się z boku na bok albo wstając wcześniej z łóżka.

Materac Mindfoam 15 H2 – idealnie dopasowuje się do Twojego ciała

Wierzchnią warstwę materaca Mindfoam 15 H2 stanowi specjalistyczna pianka typu Viscoelastic. Materiał reaguje na zmiany nacisku i temperatury ciała. Delikatnie otula sylwetkę, zapewniając przyjemne uczucie miękkości. Niweluje napięcie mięśni i sprzyja ogólnemu odprężeniu. Przeciwdziała powstawaniu odleżyn, dlatego też jest dobrym wyborem w przypadku osób starszych cierpiących na problemy z krążeniem.

Dolną warstwę materaca stanowi niezwykle solidna i bezpieczna podstawa, wykonana z 10-centymetrowej pianki typu HR. To nowoczesny materiał, bardzo elastyczny i wytrzymały. W stosunku do standardowej pianki jego trwałość zwiększono aż o 40%, co gwarantuje doskonałe parametry użytkowania i wysoki komfort snu. Nacisk na powierzchnię łóżka jest równomiernie rozłożony i zredukowany, dzięki czemu MINDFOAM 15 H1 zapobiega powstawaniu odleżyn.

Materac z antybakteryjnym pokrowcem

Materac z pianką termoelastyczną dodatkowo wzbogacono o perforowany pokrowiec SILVA z jonami srebra i domieszką bawełny – miękki i przyjemny w dotyku. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne (nie wywołuje reakcji uczuleniowych). W dodatku umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz poszczególnych warstw – ułatwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci, a w konsekwencji przeciwdziała rozwojowi grzybów, pleśni, roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Pokrowiec średniotwardego materaca Mindfoam wyposażono w zamek błyskawiczny. Bez trudu można go zdjąć i w razie konieczności uprać w pralce razem z innymi rzeczami w temperaturze 40°. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż opisywany produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym standard Oeko-Tex 100, świadczący o zastosowaniu wyłącznie bezpiecznych substancji.

Marka
JMB
Wysokość
16 cm
Gwarancja
2 lata
Twardość
H1
Możliwość prania pokrowca
tak

inne produkty w tej samej kategorii: