Poduszka JOOP! SCENE Beige 38x58 cm

Poduszka JOOP! SCENE Beige 38x58 cm

299,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 239,20 zł brutto
Kolor: beżowy
  • Poduszka JOOP! SCENE Beige 38x58 cm
  • Poduszka JOOP! SCENE Anthrazit 38x58 cm
  • Poduszka JOOP! SCENE Marine 38x58 cm
  • Poduszka JOOP! SCENE Beere 38x58 cm
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Poduszka JOOP! SCENE 030 – niebanalny styl i elegancka forma


Poszewka JOOP! SCENE może okazać się idealnym dodatkiem do wnętrza twojego pomieszczenia i przyczynić się do zmiany jego charakteru. Jasnobeżowy odcień jest uniwersalny, dzięki czemu będzie współgrał z wszelkimi wariacjami kolorystycznymi panującymi w domu. Na przedniej stronie poszewki znajduje się delikatny wzór kwiatów chabru, który jest charakterystycznym elementem dla marki Joop!.


Do każdej poszewki marki JOOP! dołączane jest wypełnienie.

Nr ref.
JMBD05613
Marka
JOOP!
Materiał
100% Poliester
Color
beżowy

inne produkty w tej samej kategorii:

Tekstylia

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii