Stolik nocny SOUL

Stolik nocny SOUL

1 350,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 1 080,00 zł brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Stolik nocny SOUL to wyjątkowy mebel będący połączeniem nowoczesności z tradycyjną elegancją. Lakierowany, drewniany blat z naturalnego buku to gwarancja najwyższej trwałości - z nim nie straszne są odparzenia po gorącym kubku herbaty czy kawy. Czarna, matowa konstrukcja wykonana ze stali, dodaje całości nowoczesnego wykończenia. Duet czerni i drewna z pewnością zaoferuje niezwykle szerokie możliwości aranżacyjne, a w szczególności podkreśli styl industrialny Twojej sypialni.

Nr ref.
JMBD08072
Marka
Szerokość
46 cm
Głębokość
42 cm
Nóżka
stal proszkowo malowana, czarny mat

inne produkty w tej samej kategorii:

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii