Wazon szklany 10x30 JOOP! Allover 6602110

Wazon szklany 10x30 JOOP! Allover 6602110

529,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Wazon szklany JOOP! Allover 6602110 – klasa i elegancja


Marka Joop! znana jest z luksusowych produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych. Akcesoria cechują się swoim luksusowym wykończeniem z dbałością o każdy szczegół. Pośród obszernej oferty dostępnych produktów znajdziemy wazony, zdobione znanym wszystkim miłośnikom marki Joop! motywem z kwiatami chabru. Dzięki niemu Joop! Allover wyróżnia się pośród innych szklanych wazonów.


Wazon Joop! Allover ma kształt walca. Będzie wyglądał dobrze zarówno z kwiatami jak i bez nich, będąc ozdobą samą w sobie.

Nr ref.
6602110
Marka
JOOP!
Wysokość
30 cm
Szerokość
10 cm

Pobierz

Katalog JOOP 2017

Pobierz (2.99M)

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii