Wazon Claraval Magnificat Reactiv Orange

Wazon Claraval Magnificat Reactiv Orange

1 840,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Odkryj nową formę dźwięku – wazony Claraval


Dźwięk to jedna z tych rzeczy, która porusza nas najbardziej. Dzięki znalezieniu sposobu na wplecenie emocjonalnego wkładu i harmonii dźwięku w tworzenie produktu powstało coś wyjątkowego. – Takie rozmyślania towarzyszyły założycielowi Claraval – Markowi Lloydowi. Postanowiono, że ich pierwsza kolekcja powinna być głęboko związana z Opactwem Cystersów w Alcobaça w Portugalii, gdyż jest to miejsce nierozerwalnie związane z regionem, w którym marka powstała. Wazony Claraval stanowią trójwymiarowy, fizyczny zapis śpiewu portugalskiej wokalistki Sónii Tavares, zarejestrowanego w budynkach opactwa.


Claraval – technologia i tradycja

Wazon Magnificat przywołuje na myśl majestat i świetność najgłębszych emocji Sónii Tavares i jej głosu. Potężna, skręcona forma została dodatkowo podbita gorącym, przyciągającym wzrok kolorem pomarańczy i niezwykłą malaturą, podkreślającą wrażenie ruchu. Wszystko to gwarantuje, że obok tego pięknego wazonu, czy raczej dzieła sztuki użytkowej, trudno przejść obojętnie. Jego imponujący rozmiar i wysokość 58 cm sprawia, że wazon Magnificat stanie się centralnym miejscem każdego pomieszczenia w którym stanie, niezależnie czy trafi do domu maksymalisty czy minimalisty. Wazony Claraval łączą w sobie dwa całkowicie skrajne światy. Połączenie nowoczesnej techniki i druku 3D z naturalnymi materiałami takimi jak ceramika i artystyczne szkliwienie sprawia, że powstający produkt jest dziełem ponadczasowym. Wielowymiarowa malatura podkreśla artystyczne walory wazonu Magnificat.

Nr ref.
JMBD06983
Marka
Claraval
Wysokość
58cm
Szerokość
15,5cm
Głębokość
31cm
Materiał
ceramika
Color
pomarańczowy

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii