Wazon Claraval Sonia Volcanic Metallic Black

Wazon Claraval Sonia Volcanic Metallic Black

1 750,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Wazony tworzone dźwiękiem - Claraval


Jedną z rzeczy, która porusza nas najbardziej, jest dźwięk. To dzięki znalezieniu sposobu na wplecenie emocjonalnego wkładu i harmonii dźwięku w proces tworzenia produktu, powstało coś wyjątkowego. Markowi Lloydowi, założycielowi Claraval, towarzyszyły właśnie takie refleksje. Postanowiono, że ich pierwsza kolekcja będzie ściśle związana z Opactwem Cystersów w Alcobaça w Portugalii, ponieważ to miejsce jest nierozerwalnie związane z regionem, w którym marka powstała. Wazony Claraval stanowią trójwymiarowy, fizyczny zapis śpiewu portugalskiej wokalistki Sónii Tavares, który został zarejestrowany w budynkach opactwa.


Wazon Sónia – pochwała talentu


Wazon Sónia zawdzięcza swoją nazwę Portugalskiej wokalistce Sóni Alvares, której niezwykły głos uformował kształty tych fantazyjnych naczyń, nadając im dramatyczne kształty nie z tej ziemi. Wazony Claraval są pochwałą kreatywności i sztuki. Ich pełne wdzięku, przekazu i charakteru linie przekazują tę samą pasję i emocje, które Tavares zaklina w swojej muzyce, stając się niejako testamentem utrwalającym piękno ludzkiego głosu. Połączenie najnowszych technologii formowania i druku 3D z tradycyjnymi dla regionu materiałami ceramicznymi i wykończeniem w postaci niezwykłego, pełnego tekstury przywodzącej na myśl kamień wulkaniczny szkliwienia sprawiają, że wazon ten tworzy intrygujący kontrast. Dodatkowym atutem jest imponująca wysokość 58 cm. Mariaż pozornej twardości i szorstkości kamienia wulkanicznego z zaoblonymi, pełnymi miękkości formami tworzy ciekawe, pełne napięcia połączenie przyciągające wzrok. Sprawdzi się ono zarówno w domu minimalistów jako kontrast dla surowości otoczenia, jak i w domu maksymalistów jako moment kolorystycznego oddechu wśród feerii otaczających go barw.

Nr ref.
JMBD06984
Marka
Claraval
Wysokość
58cm
Szerokość
32cm
Głębokość
40cm
Materiał
ceramika
Color
czarny

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii