Wazon Claraval Sonia Shiny White

Wazon Claraval Sonia Shiny White

1 620,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Trójwymiarowy zapis śpiewu – wazony Claraval


Dźwięk to jedno z tych nieuchwytnych zjawisk, które potrafią nas głęboko poruszyć. Wprowadzenie emocjonalnego wymiaru i harmonii dźwięku w proces kreacji produktu zaowocowało stworzeniem czegoś wyjątkowego. W myśl tych przemyśleń postępował Mark Lloyd, założyciel Claraval. Postanowiono, że pierwsza kolekcja marki będzie miała głębokie powiązania z Opactwem Cystersów w Alcobaça w Portugalii, które jest nieodłączną częścią historii regionu, w którym marka się rozwinęła. Wazony Claraval stanowią trójwymiarowy, materialny ślad dźwięku portugalskiej wokalistki Sónii Tavares, zarejestrowanego w murach opactwa.


Wazon Sónia – harmonia i piękno


Nazwa wazonu Sónia została zainspirowana przez portugalską wokalistkę Sónię Alvares, której niezwykły głos wpłynął na stworzenie tych wyjątkowych naczyń, nadając im nieziemskie, pełne dramatyzmu kształty. Wazony Claraval stanowią hołd dla kreatywności i sztuki. Ich eleganckie linie, przekaz i osobowość oddają tę samą pasję i emocje, które Tavares wyraża w swojej muzyce, tworząc w pewien sposób pamiątkę zachowującą piękno ludzkiego głosu. Połączenie najnowocześniejszych technologii kształtowania i druku 3D z tradycyjnymi, lokalnymi materiałami ceramicznymi i szkliwem w klasycznej bieli nadaje temu wazonowi niezwykłą wartość. Połączenie gładkości i czystości bieli z zaokrąglonymi, miękkimi kształtami tworzy piękną, harmonijną całość, która przyciąga wzrok. Pasuje zarówno do minimalistycznego wnętrza, jak i do tradycyjnego, dodając rzeźbiarskiego uroku na wyciągnięcie ręki.

Nr ref.
JMBD06985
Marka
Claraval
Wysokość
58cm
Szerokość
32cm
Głębokość
40cm
Materiał
ceramika
Color
biały

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii