Wazon Claraval Muse Vulcanic Metallic Black

Wazon Claraval Muse Vulcanic Metallic Black

1 250,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Otwórz się na nowe pojmowanie dźwięku – wazony Claraval


Dźwięk, jako jedno z tych subtelnych zjawisk, ma zdolność poruszać nas na głębszym poziomie. Wprowadzenie emocjonalnego wymiaru i harmonii dźwięku w procesie tworzenia produktu owocuje stworzeniem czegoś naprawdę wyjątkowego. Inspirując się tymi myślami, Mark Lloyd, założyciel Claraval, kierował swoimi działaniami. Zdecydowano, że pierwsza kolekcja marki będzie silnie związana z Opactwem Cystersów w Alcobaça w Portugalii, które stanowi nieodłączny element historii i krajobrazu, z którego wywodzi się ta marka. Wazony Claraval to trójwymiarowy zapis dźwięku portugalskiej wokalistki, Sónii Tavares, utrwalonego w strukturach opactwa, tworzący materialny ślad tego artystycznego doświadczenia.


Wazon Muse – inspiracja płynąca z melodii


Wazon Muse ucieleśnia kreatywną energię i inspirację płynącą od muz, rozbudzając tę samą pasję i siłę, która towarzyszy artystom i napędza ich do tworzenia nowych dzieł. Dynamiczna forma tego portugalskiego wazonu oraz jego wyraziste linie są przesycone wrażeniem płynności ruchu, inspirując do odkrywania własnej wyobraźni na drodze do rozbudzenia swojej kreatywności. Ten imponujący wazon o wysokości 58 cm wykonany został dzięki połączeniu nowoczesnych technologii takich jak druk 3D z tradycyjnymi materiałami i technikami takimi jak ceramika i szkliwienie. Dodatkowo ten wazon Claraval powstał z myślą o stworzeniu kontrastu między malaturą podobną w dotyku i wyglądzie do skały wulkanicznej, a delikatnymi, zaoblonymi, efemerycznymi liniami wazonu.

Nr ref.
JMBD06986
Marka
Claraval
Wysokość
57cm
Szerokość
31,5cm
Głębokość
18cm
Materiał
ceramika
Color
czarny

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii