Wazon Claraval Elegy Shiny White

Wazon Claraval Elegy Shiny White

1 190,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Odkryj zapis melodii z wazonami Claraval


Dźwięk to jedno z tych tajemniczych zjawisk, które potrafią głęboko dotknąć naszych serc. Wprowadzenie emocjonalnego wymiaru i harmonii dźwięku w procesie tworzenia produktu doprowadzi do powstania czegoś naprawdę niezwykłego. W duchu tych przemyśleń kierował się Mark Lloyd zakładając markę Claraval. Zdecydowano, że pierwsza kolekcja marki będzie miała głębokie powiązania z Opactwem Cystersów w Alcobaça, Portugalii, które stanowi nieodłączny element historii i krajobrazu, z którego wyrosła ta marka. Wazony Claraval są trójwymiarowym, materialnym śladem głosu portugalskiej wokalistki, Sónii Tavares, zarejestrowanego w murach opactwa, stanowiąc wyjątkowy zapis tego muzycznego doświadczenia.


Wazon Elegy – piękno tkwi w prostocie


Wazon Elegy to zdecydowanie najbardziej powściągliwy model w naszej kolekcji. Ucieleśnia on delikatne piękno melancholijnej refleksji. Wdzięczne linie i łagodne obłości wazonu Elegy skłaniają ku poetyckiej kontemplacji , zapraszając do wewnętrznych przeżyć i tworzenia głębokich emocjonalnych więzi. Jest to moc jaką posiada sztuka, dzięki czemu rozbudza w nas głębokie emocje. Portugalskie wazony Claraval łączą w sobie piękno współczesnej technologii i druku 3D z tradycyjnym materiałem i techniką w postaci ceramiki i szkliwienia. Wazon Elegy posiada całkowicie gładką powierzchnię i doskonały odcień bieli, dzięki temu doskonale wpasuje się swoją neutralnością w każdą przestrzeń. Wazon Elegy wprowadzi nienachalny powiew architektonicznej, rzeźbiarskiej formy

Nr ref.
JMBD06987
Marka
Claraval
Wysokość
57cm
Szerokość
28cm
Głębokość
15,5cm
Materiał
ceramika
Color
biały

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii