Wazon Claraval Reverie Artico Green

Wazon Claraval Reverie Artico Green

1 190,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Napisz własną melodię z wazonami Claraval


Dźwięk to jedno z tych enigmatycznych zjawisk, które potrafią głęboko poruszyć nasze dusze. Wprowadzając emocjonalny aspekt i harmonię dźwięku w proces kreacji produktu, możemy stworzyć coś wyjątkowego i niezwykłego. To właśnie tą wizją kierował się Mark Lloyd, zakładając markę Claraval. Zdecydowano, że pierwsza kolekcja marki będzie silnie związana z magicznym krajobrazem Portugalii i Opactwa Cystersów w Alcobaça , gdzie natura i muzyka tworzą jedność. Portugalskie wazony Claraval stanowią trójwymiarowe, materialne odbicie dźwięków, które powstały podczas koncertu Sónii Tavares w tym malowniczym klasztorze, tworząc niepowtarzalny zapis tego muzycznego doświadczenia.


Wazon Reverie – zastrzyk koloru dla wnętrza


Wazon Reverie uchwycił w swej formie marzycielski charakter wyobraźni. Nieziemski kształt przybierający efemeryczną formę sprawiającą wrażenie płynności inspiruje do zachwytu i wewnętrznych rozmyślań nad sztuką i jej przestrzenią we współczesnym świecie. Wazon Reverie jako jedyny z kolekcji jest wazonem niższym niż 58 cm, dzięki czemu nie dominuje we wnętrzu tak jak pozostałe modele. Dodatkowo piękny kolor leśnej, stonowanej zieleni i wyjątkowa faktura działająca na zmysł dotyku sprawia, że ten portugalski wazon jest niezwykle przyjemnym elementem wystroju wnętrza. Wazon podobnie do pozostałych modeli stworzony został z połączenia nowoczesnego druku 3D i tradycyjnej ceramiki. Szkliwienie nadające mu chropowatości i niemalże aksamitnego wykończenia to zdecydowanie największy atut zjawiskowego wazonu Reverie.

Nr ref.
JMBD06988
Marka
Claraval
Wysokość
58cm
Szerokość
55,5cm
Głębokość
31cm
Materiał
ceramika
Color
zielony

inne produkty w tej samej kategorii:

Dekoracje

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii