Magia dodatków w łazience

Powrót do listy postów

18 / 05 / 2016

Trendy

Poleć artykuł

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach, w którym spędzamy stosunkowo sporo czasu dbając o higienę osobistą, aplikując kosmetyki nawilżające, robiąc makijaż, czy po prostu biorąc relaksującą kąpiel. Niestety zdarza się, że łazienka, która nie wygląda zbyt zachęcająco, może z czasem okazać się uciążliwa, powodując tym samym niezadowolenie u korzystających z niej domowników. Dlatego wiele osób prędzej, czy później decyduje się na metamorfozę tego pomieszczenia. Często wiąże się to z radykalnym remontem, jednak w niektórych przypadkach wystarczy zaledwie lekkie odświeżenie oraz dobór odpowiednich dodatków, aby uzyskać niebanalne i przykuwające wzrok efekty.

W zależności od upodobań użytkowników, można zainwestować w dodatki, które pełnią rolę zarówno użytkową, jak i dekoracyjną. Sprawdzi się to szczególnie w przypadku niewielkiej łazienki, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. Drobne kosmetyki powodujące wizualny chaos warto pochować w kolorystycznie dopasowane pojemniki, pudełko z chusteczkami ukryć w eleganckim chusteczniku a mydło w płynie przelać do dozownika.

 

Z myślą o tych, którzy chcą w prosty sposób odświeżyć wygląd swojej łazienki, firma JOOP! udostępniła serię specjalnie zaprojektowanych akcesoriów. Stylowe odcienie bieli, szarości, czerni oraz metalu skutecznie sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera eleganckiego, nowoczesnego charakteru. Dodatki pozbawione są jakichkolwiek wzorów i udziwnień, dzięki czemu nie przytłaczają one całości aranżacji, a tylko dodają jej niepowtarzalnego stylu. Na akcesoria łazienkowe JOOP! składają się takie produkty jak: pudełko otwarte i zamknięte, chustecznik, lusterko, dozownik do mydła, box z przykrywką, mydelniczka, wieszaki na papier i ręczniki itp. Z całą pewnością te drobiazgi mogą całkowicie odmienić nijaką i bezbarwną aranżację łazienki.

Poleć artykuł