Prześcieradło Delis Deluxe Baby

Prześcieradło Delis Deluxe Baby

99,00 zł
Brutto
Rozmiar (cm)
  • 60x120
  • 70x140
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Prześcieradło Delis Deluxe Baby - komfort już od pierwszych dni życia


Delis Deluxe Baby to prześcieradło przeznaczone dla niemowląt. Stworzone zostało z rewolucyjnego włókna Tencel, które zapewnia nieprzepuszczalność cieczy oraz właściwości oddychające. Posiada również cechy termoregulacyjne, które redukują pot, neutralizują wilgoć i tym samym sprawiają, że sen staje się przyjemniejszy dla twojego dziecka, już od pierwszych dni jego życia.

Marka
Delis
Materiał
Tencel 100%
Sposób prania
nie przekraczać 60°, nie prasować, możliwość suszenia w suszarce bębnowej
Funkcje
antybakteryjne, oddychające, nieprzepuszczające cieczy

inne produkty w tej samej kategorii:

Tekstylia

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii