Waga łazienkowa biała JOOP! Lifestyle 010891310

Waga łazienkowa biała JOOP! Lifestyle 010891310

386,00 zł
Brutto
Kolor: biały
  • Waga łazienkowa biała JOOP! Lifestyle 010891310
  • Waga łazienkowa srebrna JOOP! Lifestyle 010891316
Ilość
Produkt dostępny

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Dbanie o utrzymanie prawidłowej wagi będzie łatwiejsze, gdy codziennie będzie można kontrolować jej poziom. Elegancka waga łazienkowa JOOP! pozwoli na sprawdzenie wagi w każdej chwili. Nie zajmie dużo miejsca – jest płaska, więc można ją przechowywać chociażby pod umywalką.

Nr ref.
010891310
Marka
JOOP!
Wymiary
32 x 2,5 x 32 cm
Funkcje
wyświetlacz LED
Zasilanie
4 baterie AAA, 1,5 V.
Obciążenie
Obciążenie do 150 kg
Kolor
biały

inne produkty w tej samej kategorii:

Akcesoria do łazienki

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii