Dywan Handmade Flores Blue

Dywan Handmade Flores Blue

2 899,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Rozmiar (cm)
  • 160x230 cm
  • 200x300 cm
Ilość
Dostępny na zamówienie

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Malarski charakter dywanu Flores Blue


Intensywne odcienie dywanu Fargotex Carpet Decor Flores Blue ożywiają całą przestrzeń, jakby oddychał życiem. To dywan stworzony w duchu impresjonistycznej ekspresji, nawiązującej do mistycznego piękna obrazów Vincenta van Gogha. Każdy element tego ręcznie wykonanego dzieła sztuki odzwierciedla precyzję i wyczucie mistrza tkackiego. Wełna i wiskoza splecione w harmonijną całość tworzą niepowtarzalną strukturę, która podkreśla głębię i intensywność kolorów. Wnikliwe spojrzenie ujawnia pełnię odcieni niebieskiego, czerwieni, żółci i zieleni, które wzajemnie się przenikają, tworząc magiczne połączenia. Niebieski dominuje, niczym wiosenne nocne niebo. Jego tonacja przepływa od jasnych, różowych fal aż po głęboki, niezmierzony ocean. Odcienie czerwieni migoczą jak iskry, dodając ciepła i pasji całej kompozycji, a ich ogniste refleksy ożywiają przestrzeń. Żółć, jak gwiazdy, dodaje dywanowi energii i optymizmu. Jej promienie przebijają się przez nocne niebo i zieleń dywanu, rozświetlając wnętrze i przynosząc radość. Zielenie wyrastają jak łąki pełne życia, pełne bujnej roślinności, która zaprasza do odprężenia i wytchnienia.


Ożyw swoje wnętrze migotliwym, pełnym ekspresji wzorem dywanu Flores Blue


Ten dywan to opowieść o pięknie natury, o płynącej harmonii między światłem a kolorem. Jest on ożywioną wariacją malarskich pociągnięć pędzla, które przywołują na myśl dzieła wielkiego mistrza impresjonizmu. Przy jego użyciu możesz przemienić swoje wnętrze w pełen nasyconych barw i artystycznej ekspresji obraz van Gogha, tworząc magiczne otoczenie pełne inspiracji i piękna.

Czas oczekiwania na Dywany Fargotex Carpet Decor wynosi do 2 tygodni.

Nr ref.
JMBD07148
Marka
Fargotex
Materiał
50% wełna, 50% wiskoza
Wymiary
160x230 cm, 200x300 cm
Color
niebieski
Gramatura
4300 g/m2

Pobierz

Właściwości Dywanów Handmade

Dodatkowe informacje

Pobierz (572.94k)

Sposób pielęgnacji

Zalecany sposób pielęgnacji dla dywanów wełniano-wiskozowych

Pobierz (101.32k)

inne produkty w tej samej kategorii:

Tekstylia

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii