Narożnik Santorini

Narożnik Santorini

17 358,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 13 886,40 zł brutto
Ilość

  • Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt! Darmowa dostawa - wszystkie zamówienia dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt!
  • Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy Zwroty - 14 Dni Na Zwrot Towaru i pieniędzy

Dostawa

Drobne produkty dostępne w kategoriach Tekstylia, Akcesoria do łazienki, Dekoracje dostępne są w magazynie i ich czas skompletowania wynosi od 24h-72h. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili przekazania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. z uwzględnieniem czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień składających się z materacy, łóżek czy mebli może wynosić do 8 tygodni kalendarzowych w zależności od kodu pocztowego, pod który mają zostać dostarczone. Meble i łóżka dostępne w JMB Design dostępne są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi do 14 tygodni. Szczegółowe informacje o terminie wysyłki zamówienia podane zostaną po złożeniu zamówienia.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem oraz różnymi firmami kurierskimi, w zależności od gabarytu zamówienia.

Darmowa dostawa w Polsce. Jeżeli interesuje Cie dostawa międzynarodowa skontaktuj się z nami, aby poznać koszty i czas dostawy.

Zwrot

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny - warunkiem koniecznym jest przesłanie odstąpienia nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki oraz odesłanie towaru nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrot pieniędzy trwa do 14 dni kalendarzowych od daty przesłania odstąpienia. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz na podstronie Zwrot towaru

Prostota. Brak rozpraszających elementów. Skupienie.


Meble tapicerowane PURE oferują różnorodne modele, które można elastycznie dopasować do różnych sytuacji i uzupełnić o pięknie ukształtowane pojedyncze fotele. Linia skupia się na niepowtarzalnym charakterze wspierającym dobre samopoczucie i jest doskonałą podstawą do przeżywania pełnych wrażeń chwil.


Elegancja spotyka się tu z nowoczesnością


W tym zestawie relaks staje się pierwszorzędnym przeżyciem. Prezentowany model podstawowy za dopłatą rozszerzyć można o szereg dodatkowych funkcji pogłębiających odczucia z wypoczynku. Jedną z dodatkowych funkcji może być wygodny podnóżek do wygodnego ułożenia się po ciężkim dniu. Kolejnymi opcjami dodatkowymi jest wysuwany szezlong czy funkcja pogłębiania siedzisk. Dzięki temu, w sklepach JMB Design skomponujesz mebel pod indywidualne potrzeby.


Możliwość zredefiniowania sofy pod własne potrzeby


Prezentowany narożnik Santorini wykonany został w eleganckiej skórze vivre honey. Ciepły, miodowy odcień otula swoim kojącym kolorem i miękkością. Meble ze skóry charakteryzują się doskonałą trwałością i szlachetnym starzeniem się. Dzięki temu możemy mieć pewność, że kupujemy produkt na lata.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 tygodni.
Marka
Hukla
Materiał
Skóra Vivre Honey
Wymiary
306x172 cm

inne produkty w tej samej kategorii:

Meble

Odkrywaj pozostałe propozycje z tej kategorii